2017 Yılında Gerçekleşen Etkinlikler

2017 Yılında Gerçekleşen Etkinlikler ve etkinliklerde öne çıkan başlıkları hatırlamaya ne dersiniz?

2017 yılında katılma fırsatı bulduğum ve bolca ilham aldığım etkinlikleri sizin için derledim.

2017 Yılında Gerçekleşen Etkinlikler

2017 yılı “ufkumuzu açan konu başlıkları altında alanında birbirinden değerli konuşmacıyı dinleyerek ilhamla dolmamıza ve öğrendiklerimizi stratejimize dahil etmemize” imkan sağladı.

Bildiğiniz üzere etkinliklere katılmanın yansıra, etkinlikte aldığım notları da sizlerle paylaşıyorum. Amacım bilginin kalıcı değerini artırmak ve etkinliklere katılamayanlar için fikir verecek bir kaynak sağlamak. Bu çalışmalar için ciddi emek harcıyor ve efor sarfediyorum. Amacına ulaşabiliyorsa ve sizlere bir katkı sağlayabiliyorsa ne mutlu bana…

Şimdi gelelim 2017 yılında katılma fırsatı bulduğum etkinliklere.

İşte 2017 Yılında Gerçekleşen Etkinlikler;

 

Webrazzi E-Ticaret 2017

Webrazzi’nin 2017 yılı konferans dizisi, E-Ticaret başlığı ile 15 Şubat 2017’de start aldı.

Konferansta, e-ticaret sektörünün önde gelen isimlerinin katılımıyla; tedarik süreçleri, mobil ticaret, dikey e-ticaret, 2. el pazarı, yatırımlar ve optimizasyon konularının öne çıktı.

Webrazzi Kurucu ve CEO’su Arda Kutsal’ın açılış konuşması ile başlayan konferans, İnternet üzerinden de canlı yayınlandı.

Webrazzi E-Ticaret 2017 Etkinliğine dair anlık paylaşımları #Eticaret17 etiketi ile twitter üzerinden gerçekleştirdik.

Webrazzi E-Ticaret 2017’nin Ardından

 

 

Webrazzi Dijital 2017

Pazarlamanın dijital hali Dijital 17’de; ilgi çekici kampanyalar, online reklamcılık pazarı, sosyal medyanın son trendleri, girişimler ve daha da fazlası günün konu başlıklarını oluşturdu.

Dijital dünyayı gündeme taşıyan Webrazzi Dijital 17, ilk olarak Türkiye İş Bankası Kartlı Ödeme Sistemleri Müdürü Serkan Uğraş Kaygalak ve Türkiye İş Bankası Bireysel Bankacılık Pazarlama Müdürü  Burak Sezercan’ı ağırladı. İş Bankası’nın yeni mobil uygulaması Maximum Mobil’in lansmanı da Dijital 17’de gerçekleştirildi.

Konferansa ait anlık paylaşımlarını #Dijital17 etiketi üzerinden gerçekleştirdik.

Webrazzi Dijital 2017’nin Ardından!

 

Digital Age Summit 2017

Dijital iş ve kültür dergisi Digital Age tarafından bu yıl 11’incisi düzenlenecek Digital Age Summit, İ-nsansılaşan teknoloji ana başlığı altında dünyaca ünlü isimleri bizlerle buluşturdu. 3-4 Mayıs tarihlerinde Four Seasons Bosphorus İstanbul’da gerçekleşen etkinlik, yapay zekadan, robotlara, otonom araçlardan akıllı teknolojilerin sektörel etkilerine kadar teknolojinin geldiği noktanın insan hayatına olumlu etkilerini ele aldı.

Digital Age Summit 17’de Digital Humanization kavramı iki boyutta değerlendirildi. İnsan odaklı dijitalleşme sürecinin, insani niteliklerinin teknolojiye aktarılması ve bunun sonucunda üst düzey seviyeye gelmiş teknolojilerin insanlığa etkileri.

Etkinliğe dair anlık paylaşımları #DASummit17 etiketi ile gerçekleştirdik.

Digital Age Summit 2017’nin Ardından

 

Webrazzi Mobil 2017

Mobil uygulamalar, ödeme çözümleri, pazarlama faaliyetleri ve mobil dönüşüm başlıklarının ele alındığı Webrazzi Mobil17, 12 Nisan 2017’de gerçekleştirildi.  

Webrazzi Mobil 2017, Arda Kutsal’ın açılış konuşması ile başladı. Tüm konferansları canlı yayınlama kararı aldıklarını ve bu konuda ilginin yoğun olduğunu belirten Kutsal, günün başlıklarını özetledi. Alanında birbirinden değerli konuşmacıyı dinleme fırsatı bulduğumuz konferansın anlık paylaşımlarını #Mobil17 etiketi üzerinden gerçekleştirdik.

Webrazzi Mobil 2017’nin Ardından

 

Marketing Meetup Future

9 Mayıs 2017 Salı günü, İstanbul Kültür Üniversitesi‘nin Ataköy kampüsü içinde bulunan Akıngüç Oditoryumu’nda gerçekleşen etkinlik, teknoloji ve verinin şekillendireceği geleceği tüm yönleri ile ele alacak, geleceğin pazarlama dünyasına neler getireceğini dair birçok farklı konuyu derinlemesine masaya yatırdı.

Etkinliğe ait anlık paylaşımlarını #MarketingMeetup etiketi üzerinden gerçekleştirdik.

 

Marketing Meetup Future

 

GamFed 1. Türkiye Konferansı

5 ülkeden 10 konuşmacının yer alacağı konferans, 20 Mayıs’ta Habita’da gerçekleştirildi. İlk defa geçekleştirilecek bu harika etkinliğin panel ve workshopları ücretsiz idi. GamFed ‘in dünyadaki 3 kurucusundan biri olan Niels van der Linden ve GamFed’in Türkiye temsilcisi, değerli dostum Ercan Altuğ Yılmaz ‘ın organize ettiği konferans, oyunlaştırma konusuna ilgi duyan hemen her meslek alanı için çok değerliydi.

 

GamFed 1. Türkiye Konferansı Başlıyor!

 

Webrazzi Summit 2017

Türkiye’de internet sektörünün gündem belirleyen başlıklarıyla Webrazzi Summit 2017, bu yıl 8. defa gerçekleştirildi. Konferansta şimdiye dek 45 den fazla konferans gerçekleştiren Webrazzi’nin 11. Yaşı da kutlandı. Webrazzi Summit 2017’de Arda Kutsal’ın ilk konuğu Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali idi. Webrazzi Summit 2017’ye dair anlık paylaşımları #Webrazzi17 etiketi ile gerçekleştirdik.

 

Webrazzi Summit 2017’nin Ardından

 

Dijital Topuklar 2017

Türkiye’nin ilk ve tek kadın zirvesi alanında önemli konuşmacıları bir araya getirdi. 2 Kasım’da ikinci yaşını kutlayan zirve, tüm gün süren konferans şeklinde organize edilmişti. Panelist olarak yer aldığım konferansta “Küçük işletmelerin dijital pazarlamasında sosyal medyanın yeri ne olmalı?” başlığı altında görüşlerimi paylaşma fırsatı buldum. Dijital Topuklar 2017 zirvesine dair anlık paylaşımları #dijitaltopuklar2017 hashtagi üzerinden gerçekleştirdik.

 

Dijital Topuklar 2017’nin Ardından

 

Brand Week 2017

Brand Week Istanbul kapsamında Zorlu PSM’de Türkiye’nin önde gelen efsane liderleri ile tanışma fırsatı bulduk. 6-10 Kasım tarihleri arasında gerçekleşen etkinlik “Efsaneler” teması ile alanında birbirinden değerli konuşmacıyı ağırladı. Türkiye’nin en sevilen markaları da Brand Week 2017’de ödüllerine kavuştu.

Brand Week 2017’ye dair anlık paylaşımları #BrandWeek2017 etiketi üzerinden  gerçekleştirdik.

 

Brand Week 2017 1. Gün Notlarım

 

SHIELD Siber Güvenlik Konferansı 2017

21 Kasım’da, Çırağan Palace Kempinsky’de düzenlenen SHIELD 2017, “Dijital Geleceği Güven Altına Almak” teması ile alanında uzman konuşmacıları, sektörün önde gelen profesyonelleri ile buluşturdu. Edward Snowden’in de canlı bağlantı üzerinden özel konuk olarak katıldığı konferans, siber güvenlik konusunu tüm detayları ile ele aldı. Konferans boyunca anlık paylaşımlarımızı #Shield2017 etiketi üzerinden gerçekleştirdik.

SHIELD 2017 Konferansının Ardından

 

 

People Make The Brand 2017

People Make The Brand 2017, bu yıl beşinci defa düzenlendi ve Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen işveren markalarını buluşturdu.

İşveren markası alanındaki gelişmelerin ve trendlerin yanı sıra yerel ve global pek çok işveren markasının stratejik yaklaşımlarının sunulduğu konferans 28 Kasım’da gerçekleştirildi.

People Make The Brand’in yaratıcısı ve küratörü Evrim Kuran: “Markayı inşa edenin insan olduğu fikriyle tasarlayıp hayata geçirdiğimiz People Make The Brand Konferansı’na bu yıl da gösterilen yoğun ilgi ve katılım bizi çok mutlu etti. Bu yıl beşincisi düzenlediğimiz konferansımızda işveren markalarına dedik ki insanların uçmasını ve şirketinizi uçurmasını istiyorsanız kanatları ve yolculuğu iyi tasarlamalısınız. Her yıl People Make The Brand Konferansı ile birlikte dünyanın önemli işveren markalarını bir araya getirmeye ve işveren markalarının geleceğini şekillendirecek ipuçlarını sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Etkinliğe dair anlık paylaşımlarımızı #PeopleMakeTheBrand üzerinden gerçekleştirdik

 

People Make The Brand 2017’nin Ardından

 

Marketing Meetup Intelligence

Teknoloji, pazarlama, IT ve dijital dünyayı bir araya getiren, klişeleşmiş konular yerine  iş zekâsına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanan yeni nesil bir buluşma serisi Marketing Meetup’ın dördüncü buluşması 30 Kasım 2017’de gerçekleşti.

“Intelligence” – Zekâ temasıyla gerçekleşen etkinlik, sektörün deneyimli isimlerinin “zekâ” olgusuna bakışlarını masaya yatırdı. Konferansa dair anlık paylaşımlarımızı #MarketingMeetup etiketi üzerinden gerçekleştirdik.

Marketing Meetup Intelligence’ın Ardından

 

Webrazzi Fintech 2017

Webrazzi Fintech 2017 konferansı, blockchain, kripto paralar, fintech girişimleri, sektörün önemli isimlerinden yeni lansmanlar, günümüz bankacılık dünyası ve öne çıkan fintech gelişmelerini ele aldı.

Alanında birbirinden değerli ismi dinleme fırsatı bulduğumuz konferans, 6 Aralık’ta gerçekleştirildi. Konferansa dair anlık paylaşımlarımızı #Fintech17 etiketi üzerinden paylaştık.

 

Webrazzi Fintech 2017’nin Ardından

 

2017 Yılında Gerçekleşen Etkinlikleri bu yazımla sizlere hatırlatmaya çalıştım. 2018’de gerçekleşecek etkinliklerde görüşmek dileğiyle.

 

 

  2Yorum

  1. Ali Cevat Ünsal   •  

    Etkinliklere davet edilmek diye bir şey vardı normalde. Ama sen bu çıtayı çok iyi yerlere çektin. İşini severek ve en iyi şekilde yapıyorsun. Profesyonel blogger olarak bu mesleğin lokalde en etkili ismisin. 2017 de seninle yüzyüze tanışmak ve bir marka ziyaretinde bulunmak da çok keyifliydi. Umarım bu sene içinde oyunlaştırma gamification oyun motivasyon gibi konulu etkinliklerde görüşürüz. (sanırım etkinlik yapacağım ve buna değiniyorum =)) 2018 başarılarına basamak atlattığın bir yıl olur umarım.

    • fundalina fundalina   •     Yazar

      Katkın için teşekkür ederim. Görüşmek üzere ve harika bir yıl dilerim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir