Akıllı Eldiven Elefon

Malum bu kış çok zorlu geçiyor. Karlı, fırtınalı havalar hiç eksik olmuyor. Soğuk kış günlerinde yapacağınız telefon konuşmaları için ilginç ve çok kullanışlı bir aksesuar geliştirilmiş. Adı “Elefon” olan bu teknolojik eldiven, hem ellerinizi sıcak tutuyor hem de bluetooth özelliği ile telefon görüşmelerinizi kolaylaştırıyor.

 

Bluetooth Eldiven Elefon Nedir?

Elefon soğuk kış günlerinde favoriniz olmaya aday bir eldiven. Ellerinizi sıcak tutarken dokunmatik ekran uyumu ve bluetooth özelliği ile telefon konuşmalarınızı pratikleştiriyor. Bu akıllı eldivenin sol parçasının üzerinde gizli bir panel bulunuyor. Panel sayesinde ses seviyesini azaltıp düşürebiliyor, telefon açma ve kapama işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

 

Elefon1

 

Bluetooth Eldiven Elefon Nasıl Kullanılır?

Elefon’un kutusunda bir adet şarj kablosu çıkıyor. Bilgisayarınız üzerinden şarj imkanı sağlayan bu kablo ile kısa sürede bluetooth kulaklık eldiveninizi şarj ediyorsunuz. Kırmızı ışık yandığında Elefon’unuz tam şarj edilmiş oluyor.

Elefon’u açmak için, panelin sağ alt tarafında bulunan güç düğmesine 2-3 saniye kadar basılı tutuyorsunuz. Kapatmak için ise kırmızı ışık yanana kadar düğmeye basıyorsunuz.

 

Cihazı eşleştirmek ise çok basit. Güç düğmesine 5-6 saniye kadar basılı tutup, telefonunuzla bluetooth üzerinden eşleştiriyorsunuz. Elefon Cihazlar eşleşince gösterge yanıp sönüyor.

Eşleşme sonrasında elefon ile telefonunuza gelen çağrıları yanıtlayabilirsiniz.

Gelen çağrıyı reddetmek için cevap düğmesine, geri aramak için ise arama düğmesine 3-5 saniye basılı tutmanız yeterli.

 

Elefon3

Bluetooth Eldiven Elefon Fiyatı?

Bluetooth özellikli cep telefonu eldiveni Elefon 39,99 TL ile şu anda Defacto’da satışta. Eğer Elefon’dan tam anlamıyla memnun kalmazsanız ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade edebiliyorsunuz. Yani bir anlamda denemesi bedava.

Ben bu hafta hep dışarılarda olacağım ve eldivenimi çıkarmadan telefonumu kullanabileceğim için şanslıyım. Siz de benim gibiyseniz fiyatı yaptığı işe göre oldukça makul olan bu teknolojik eldivene bir şans verebilirsiniz.

 

Fayda görmeniz dileğiyle…

 

 

defacto-logo

 

DeFacto Hakkında:

2003 yılında Ozon Group tarafından kurulan DeFacto, 10 yılda 1 milyar TL’lik büyüklüğe ulaşarak, Türk hazır giyim ve moda sektörünün en önemli markalarından biri oldu. Bugün Türkiye’de 63 şehirde 283’e, yurt dışında 12 ülkede 50 mağaza ile hizmet veren DeFacto, dünya markası olma yolunda hızla ilerliyor.

  3Yorum

 1. fundalina fundalina   •     Yazar

  Yazımda fiyatı yazıyor aslında hatta satın alabileceğiniz link bile var.

 2. Avatar Uğur Uğurcan   •  

  Sırf SEO için link aldıkları için yazıyı hiç okumamışlar 🙂

  • fundalina fundalina   •     Yazar

   Tek kuruş ücret almadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir