Biri Doğal Botoks mu dedi?

Last updated on Mayıs 13th, 2014 at 08:23 am

Doğal Botoks Wellmaxx Hyaluron ile tanışmaya hazır mısınız?

Yıllar cildimize izler bırakarak geçiyor. Özellikle deniz ve güneş sonrası ihmal şakaya gelmiyor. Doğal ve yenileyici ürün sevenler için harika bir tavsiyem var 🙂

wellmax_fundalina

Cildin nem kaybını önleyerek, canlandıran ve çizgileri tedavi eden Wellmaxx Hyaluron Anti-Age Moist Intense Gel Concentrate ile Lilakutu sayesinde tanıştım.

lila

Ürün hyaluronik asit ihtiva ediyor. En çok bebeklerde bulunan hyaluronik asit, yaş ilerledikçe dokulardaki yerini kaybediyor ve yaşlanma belirtileri kendini göstermeye başlıyor. Kendinden 30 kat fazla su tutma özelliğine sahip hyaluronik asit, kozmetik dünyasının en büyük keşfi olarak gösteriliyor.

 

wellmax09

Hyaluron Anti-Age Moist Intense Gel Concentrate ile; ciltte matlık, nem eksikliği, solgun cilt tonu, sarkmalar ve belirgin kırışıklıkların giderilmesi mümkün. Akşam temiz bir cilde uyguladığınızda, jelin cildinize nüfuz ettiğini hissedebiliyorsunuz. Sabah gergin, pürüzsüz ve canlı bir cilt ile uyanmanın keyfi de cabası ☺

 

wellmax

Kısa sürede favorim olan Hyaluron’un ferahlatıcı Shower Peeling de muhteşem ☺ Bu duş peeling’i, ölü cilt hücrelerinden vücudu arındırıp, canlı ve temiz bir görüntüye kavuşturuyor. Masajla uyguladığınızda, cildi kurutmadan – derinlemesine temizliyor. Üstelik kokusu da çok hoş ve ferahlatıcı.

logo_wellmaxx

Ürünlerin siparişini ilgili linklere tıklayarak verebilirsiniz.

Hyaluron Anti-Age Moist Intense Gel Concentrate

Hyaluron Body Fresh Vitalizing Shower Peeling

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir