Brand Week İstanbul 2021 Başlıyor

Türkiye’nin ve dünyanın yaratıcı liderlerini hem sahnede hem de dijitalde izleyiciyle buluşturan Brand Week İstanbul 2021 başlıyor.

Yılın en ilham verici haftası Brand Week Istanbul 2021, 8 – 12 Kasım 2021 tarihleri arasında hem online platformda hem de Zorlu PSM’de gerçekleşecek. #BrandWeek2021 hashtagi üzerinden güncel bilgileri takip edebileceğiniz etkinlik bu yıl dokuzuncu defa düzenleniyor.

Bu yıl da sanat, medya, spor, teknoloji ve kültür alanlarında ilham veren isimler hem dijital mecralarda hem de yüz yüze Brand Week Istanbul’daki yerini alacak.

Brand Week Istanbul 2021 Başlıyor

Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen pazarlama, iletişim ve yaratıcılık liderlerini her yıl bir araya getiren yılın en ilham verici haftasının bu seneki teması “21.Yüzyılda İnsan Olmak”.

Değişen yaşam alanları ve evrilen iletişim davranışları ve bunların ağırlık merkezindeki son hız dijitalleşme hayatın tanımını da radikal şekilde sarstı. Brand Week Istanbul, kalıplaşmış alışkanlıklarının altüst olmasıyla yeniden belirlenen insan tanımını keşfe çıkıyor. 21. yüzyılda insan olmak temasıyla çağın yeni paradigmalarını mercek altına alıyor. Bu paradigmalar, yarının değerlerini, davranış kalıplarını, yaşam tarzlarını, ilişki biçimlerini ve ürünlerini şekillendirecek.   

Orta sınıfların gerilemesinden kadın sorunlarına ve Türkiye gündemine, cinsiyet eşitsizliğinden toplum sağlığı ve değerler krizine kadar yaratıcı endüstrilerin, iletişim dünyasının ve teknolojiye öncülük edenlerin odağındaki meseleler ele alınacak. Bugünün girişimcileri, ekonomiye yön verenler, zihni sinir tasarımcılar ve yaratıcı dünyanın tüm bileşenleri Brand Week Istanbul 2021’deki bu çok katmanlı içgörülerle yarının dünyasına adım atacak.

Bu yıl da sanat, medya, spor, teknoloji ve kültür alanlarında ilham veren isimler hem dijital mecralarda hem de yüz yüze Brand Week Istanbul’daki yerini alacak. Wikipedia’nın kurucu ortağı Jimmy Wales bilgiye erişimi, yazar Zülfü Livaneli insanı anlamayı ve insan kalabilmeyi, MasterCard CMO’su Raja Rajamannar pazarlama iletişiminin geleceğini, akademisyen ve yazar Andre Aciman ise yeni çağda zaman algısını anlatacak.

Zorlu PSM’de fiziksel katılımcılarıyla, dijitalde ise tüm dünyayla buluşacak Brand Week Istanbul’a dair detayları brandweekistanbul.com’da bulabilirsiniz.

Brand Week Istanbul 2020

Brand Week Istanbul 2020, 9 – 13 Kasım 2020 tarihleri arasında online olarak gerçekleşmişti. “Çizginin Dışındakiler” teması ile gerçekleşen etkinliği hatırlamak isterseniz aşağıdaki yazımı okuyabilirsiniz.

  1 Yorum

  1. Pingback: Brand Week Istanbul 2021 için Geri Sayım Başladı - Fundalina

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir