Gelin sizi Enucuzoyun ile tanıştırayım

Gelin sizi Enucuzoyun ile tanıştırayım. Türkiye’de PC oyun fiyatlarını kıyaslayarak en ucuza kullanıcılara sunan platform hakkında merak edilenleri yazımda bulabilirsiniz.

Kurlardaki artış sonrası Türkiye’de oyuncular en ucuz oyun bulabilmenin yollarını aramaya başladı.

Güzel haber ise artık Türkiye’de PC oyun fiyatlarını kıyaslayarak en ucuza kullanıcılara sunan enucuzoyun.com yayın hayatına başladı.

Gelin sizi Enucuzoyun ile tanıştırayım 

“Oyun için Buradayız” mottosuyla hayatımıza giren platform ile yakınlaşın. 

Ekonominin hayli önemli olduğu, oyun fiyatlarının her gün daha da arttığı bu dönemde oyuncuları düşünen böyle girişimlerin çıkması çok güzel. 

2020 yılına damga vuran oyun sektörü, enucuzoyun.com ile renkleniyor.

Malum oyun sektöründe pazar payı, espor ve mobil oyunların trend olması ile birlikte oyun sektörünün hacmi yükselmişti. KPMG Türkiye’nin 212 iş birliği ile hazırladığı ‘Türkiye Startup Yatırımları Raporuna göre; ilk üç çeyrekte gerçekleşen 8 işlem ve yaklaşık 2 milyar dolarlık işlem hacmi ile oyun sektörü lider alt sektör olarak 2020 yılının yıldızı olmuştu. 

enucuzoyun.com Nedir? 

Oyunculara istediğini ver mottosuyla hayata geçen enucuzoyun.com

  • Türkiye’deki resmi satıcılarının güncel fiyatlarını sunan, 
  • Fiyat geçmişlerini listeleyen, 
  • Oyunların Türkçe açıklamalarını yapan
  • Multimedya içerikleri ile renklenen, 
  • Twitch yayınlarını, minimum sistem gereksinimlerini detaylandıran, 
  • Kullanıcı yorumlarını öne çıkaran, 
  • İlginizi çekebilecek diğer oyunları, yeni çıkan PC oyunlarını ve popüler indirimdeki oyunları görebileceğiniz bir fiyat karşılaştırma sitesi. 

İstediğiniz oyunların satıcılarına, en uygun fiyatın hangisinde olduğuna, farklı istatistiklerine ve daha nice bilgilerine ulaşılabildiğiniz platformu ilk fırsatta incelemenizi öneririm.

Açıkçası ben platformda en çok Türkiye ne oynuyor ve oyun sayfalarında canlı twitch yayınlarını sevdim. Oyunları incelerken hangisini almak istediğinize henüz karar veremediyseniz canlı oyuncuları izleyerek oyuna dair fikriniz olabilir.

Oyunların sadece fiyatlarını kıyaslayan, herhangi bir satışı olmayan ve ilgili sitelere yönlendirme yapan platformda, ayrıca “fiyatı düşünce bana haber” ver gibi kullanıcılara fiyat alarmı özelliği de bulunuyor. 

Ekonominin hayli önemli olduğu, oyun fiyatlarının her gün daha da arttığı bu dönemde oyuncuları düşünen böyle girişimlerin çıkması çok güzel.

Son olarak çeşitli listelerin, oyun incelemelerinin ve koleksiyonların oyuncuya özel bir şekilde hazırlanmış içerikler olarak sunulması da ilgi çekici.

Oyunculara faydalı olması dileğiyle.

  1 Yorum

  1. Pingback: Enucuzoyuncom'a 300 bin Euro yatırım - Fundalina

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir