Gözlerimi Güzelliği İle Kamaştıran Gözlüklerime Selam Verin

Konu gözlük olduğunda sizde de akan sular duruyor mu? Bir kadının sıfır makyaj ile dahi dikkat çekmesini sağlayabilecek başka bir aksesuar olabilir mi? Bana göre kesinlikle mümkün değil. Artık güneş iyiden iyiye kendini hissettirmeye başlamışken ben de kendimi her sene yaptığım gibi yeni güneş gözlüklerimi seçmeye adadım.

Gözlük seçiminin ne denli zor olduğu hepimizce malum. Güneşin zararlı ışınlarının her yıl biraz daha arttığı dünyada hem sağlık açısından koruyucu hem de yeni trende uygun gözlük bulmak maddi açıdan bir miktar külfetli oluyor. Daha doğrusu oluyordu. Yüksek kalitelere yüksek fiyatlar ödenmesi gerektiği inancı beynimi öylesine ele geçirmiş ki kaliteli bir güneş gözlüğüne uygun bir fiyata sahip olabileceğim hiç aklımdan geçmemiş.

Çevremdeki birçok insandan duyduğum Atasun Optik mağazasına geçen günlerde gitme şansı yakaladım. Şans diyorum çünkü gerçekten muhteşem bir mağaza. İçinde yok yok. Yüzlerce çeşit güneş gözlüğü arasında kendimi kaybetmiş olduğumdan bahsetmeme hiç gerek yok sanırım. Öncelikle mağaza çalışanlarının güler yüzlü, ilgili ve işlerine tamamen hakim olduğunu belirtmeliyim. Hangi yüze hangi tarz gözlük gider, hangi gözlükler bu sene trend hepsi hakkında oldukça donanımlılar. Kendi zevkim elbette çok önemli ama her işin esas bilen kişiye danışılması gerektiği düşüncesini ilke edinmiş biri olarak, güneş gözlüğümü Atasun Optik mağazasından aldığım için oldukça mutluyum. Mağaza mağaza gezmeyi sevmeyenler için de kullanışlı bir sitesi mevcut. Yüzlerce seçenek kategorilendirilmiş ve aradığınız her gözlük modelini burada kolayca bulabiliyorsunuz. Ayrıca websitesi üzerinden aldığınız ürünlerde kargo ücretsizmiş. Üstelik 2 gün içerisinde de elinize ulaşıyormuş. Sitedeki modelleri incelemek isterseniz siteye buradan ulaşabilirsiniz. Bu arada favori gözlük modelim Heritage HSAF17 NN.

 

Grand vision modelleri ilginizi çeker mi bilmem ama hem çok trend olması hem de yüzdeki muhteşem duruşları sebebi ile ben hemen bir tane edindim. %100 polarize özelliğe sahip olan bu muhteşem gözlükler ile sağlık açısından da kendimi ödüllendirmiş oldum. Premium Heritage gözlüğü de denemesem olmazdı. Daha önce birçok yerden gözlük satın almış olmama rağmen hiç bu denli iyi bir hizmet ve uygun fiyatlarla kaliteli bir alışveriş yapmamıştım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir