İstanbul Marketing Awards 2020 Başvuruları 30 Kasım’a Kadar Uzatıldı

İstanbul Marketing Awards 2020 için başvurular, ajanslardan gelen yoğun talep sonrası 30 Kasım’a kadar uzadı. Katılımınızı bekliyoruz.

Yılın en prestijli pazarlama ödüllerinden biri olan İstanbul Marketing Awards 2020 için başvurular, ajanslardan gelen yoğun talep sonrası 30 Kasım’a kadar uzadı. Yarışma başvurularınızı www.istanbulmarketingawards.com üzerinden 30 Kasım’a kadar gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Marketing Awards 2020 Başvuruları 30 Kasım’a Kadar Uzatıldı

Bilginiz açısından yarışmaya yapılacak başvurular markalar, ajanslar ve danışmanlar tarafından sisteme gerekli bilgi ve materyallerin yüklenmesi ile gerçekleşiyor.

Ödüller Mention, GOLD ve STARS olarak üç tipte veriliyor.

İstanbul Marketing Awards Ödülleri

1. İstanbul Marketing Awards / Mention
Mention, GOLD almaya hak kazanamasa da jüri tarafından değerli bulunmuş seçili sayıda projenin bülten ve yazılı mecralarda anılmasıdır.

2. İstanbul Marketing Awards / GOLD Awards
GOLD Ödülleri İstanbul Marketing Awards başvuruları arasından kategori bazında en beğenilen ve ödül almaya hak kazanan işlere verilir.

3. İstanbul Marketing Awards / STARS Awards

İstanbul Marketing Awards’un büyük ödülleri olan Gold Awards kazananları arasından, yaratıcılık, inovasyon, sektöre katkı, devam edebilirlik gibi belli kriterler çerçevesinde seçilen üç adet çalışmaya veriliyor. STARS Ödülleri kategori bağımsız şekilde jürinin oy birliği ile seçiliyor.

İstanbul Marketing Awards 2020 Kazananları 15 Aralık’taki ödül töreninde duyurulacak.

İstanbul Marketing Awards 2020’nin ilgi çeken başvuru kategorileri arasında; toplumsal cinsiyet eşitliği iletişimi, sürdürülebilirlik iletişimi, dijitalde marka iletişimi, ambalaj tasarımı, yeni kategori oluşturma gibi farklı kategoriler mevcut.

Jüri üyeleri arasında olmaktan gurur duyduğum İstanbul Marketing Awards’a başvurmak için gecikmeyin. Katılımızınızı bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir