Logsign “Silver Winner” Ödülüne Layık Görüldü

Logsign, Security Information Event Management kategorisinde Silver Winner ödülüne layık görüldü.

Sektörün önde gelen bilgi güvenliği araştırması ve danışmanlık rehberi olan Info Security Products Guide’ın organize ettiği ve bu yıl 14.’sü düzenlenen 2018 Global Excellence Awards’da, Security Information Event Management kategorisinde Silver Winner ödülüne Logsign layık görüldü.

Bu prestijli küresel ödülü kazanan siber güvenlik ve bilgi teknolojileri üreticileri, teknoloji ve güvenliğe ilişkin diğer alanlardakilere göre daha yüksek öneme sahip çözüm ve hizmetler olarak tanımlanıyor.

2010 yılında kurulan firma, log yönetimi, güvenlik analizleri ve regülasyonlara uyumluluğu tek bir platformda sunan Güvenlik Bilgi ve Olay Yönetimi (SIEM) çözümü olarak hizmet sunmaktadır. Çalışmalarını Güvenlik Zekası ve SOC çözümleri üzerine yoğunlaştırmış olan firmanın, aktif olarak 500’den fazla orta ve büyük ölçekli firma ve devlet kurumuna hizmet veriyor.

Türk Mühendisleri geliştirdi.

Logsign CEO’su Veysel Ataytür “Info Security Products Guide tarafından ‘Silver Winner’ ödülüyle değerlendirilen bir endüstri oyuncusu olarak gurur duyuyoruz” diyor ve ekliyor: “Türk mühendislerimizle geliştirdiğimiz Logsign’ın dünya genelinde başarılı olması ve bu başarıların ödüllerle taçlanması bizi çok mutlu ediyor. Bu seçkin başarının arkasında, daima müşteri odaklı yaklaşımımız ve onların güvenlik ihtiyaçlarına en yüksek hassasiyetle yanıt vermemiz yatıyor. Tüm ekibimizi kutluyorum. Önümüzdeki dönemde de sürekli geliştirmeye devam ettiğimiz, yeni ve hatta mobil özellikli siber güvenlik çözümümüz ile Güvenlik Operasyon Merkezleri kurmak isteyen kurumlara ve alt yapı sağlayıcı firmalara hizmet vermeye başlayacağız.’

 

 

Logsign Nedir? 

Logsign, log yönetimi, güvenlik analizleri ve regülasyonlara uyumluluğu tek bir platformda sunan Güvenlik Bilgi ve Olay Yönetimi (SIEM) çözümüdür. 2010 yılında kurulan firma, siber güvenliğin bir ekip çalışması olduğuna ve güvenlik ürünlerinin çok daha zeki olması gerektiğine inanır. Bu inançla çalışmalarını Güvenlik Zekası ve SOC çözümleri üzerine yoğunlaştırmıştır. Aktif olarak 500’den fazla orta ve büyük ölçekli firma ve devlet kurumuna hizmet vermektedir. Siber güvenlik alanında tüm paydaşları için vazgeçilmez bir ekip arkadaşı olmak, müşterilerinin güvenlik farkındalığını en üst seviyeye taşımak ve güvenlik duruşlarını güçlendirmek adına çalışmaktadır. 2016 ve 2017 yıllarında, Deloitte Technology Fast 50’e girerek yerli bir güvenlik yazılımı üreticisi olarak teknoloji alanındaki yetkinliğini de kanıtlamıştır.

 

Logsign‘in üst üste ikinci kez Deloitte Fast 50‘ye seçilerek en hızlı büyüyen teknoloji firmaları arasına girdiğini sizlere duyurmuştum.

Logsign, Üst Üste İkinci Kez Deloitte Fast 50’de

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir