Öğretmen Akademisi Vakfı

Garanti Bankası, ülkemizde düşünen, sorgulayan ve araştıran bir eğitim modelinin uygulanmasına katkıda bulunmak amacıyla, “Öğretmenin Sınırı Yok” adını verdiği uzun soluklu bir proje başlatmış.

Proje kapsamında, öğretmenlerin kişisel ve mesleki gelişimine yönelik eğitim faaliyetleri düzenlemek üzere Milli Eğitim Bakanlığı’yla 5 yıllık bir sözleşme imzalanmış. Projeyi kurumsal bir yapıya kavuşturmak içinse öğretmenlere yönelik sürdürülebilir iyileştirmeler yapacak Öğretmen Akademisi Vakfı’nı kurmuş.

Merkezi İstanbul’da olan vakfın ana hedefi, öğretmenlerin mesleki ve kişisel gelişimine katkıda bulunmak. Bu amaç doğrultusunda ulusal işbirliklerini destekleyen vakıf; teknoloji ve internetin olanaklarından maksimum yararlanarak, ulaştığı kitlelerin sayısını artırmayı planlıyor. 100 bin öğretmene eğitim verilmesi hedeflenen projeye sizler de destek olabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken Biz Bunu Yaparız! Web sitesine girerek facebook iletisi veya tweet bağışında bulunabilirsiniz.

Proje ile ilgili farkındalığı arttırmak için yapılan bu çalışmada, uygulamaya izin verdiğiniz takdirde, hesabınızda ÖRAV adına, tanıtım ve bilgilendirme iletileri yayınlanıyor.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir