THODEX’ten Yeni Üyelere 2.000.000 Dogecoin Hediye

THODEX, kullanıcı dostu kampanyalarına bir yenisini ekledive yeni üyelerine 2.000.000 Dogecoin (DOGE) hediye edeceğini duyurdu.

Piyasa değeri 1.4 milyar doları aşan son günlerin en popüler kripto para birimi Dogecoin sahibi olmak isteyenlerin yapması gereken ise, THODEX’e üye olmak.

Kampanya kapsamında THODEX’e 3. seviye üyeliği onaylanan kullanıcıların hesabına, 150 Dogecoin yatırılacağı da açıklamalar arasında.

THODEX’ten Yeni Üyelere 2.000.000 Dogecoin Hediye

THODEX, 15 Mart-15 Nisan tarihleri arasında yeni üye olan kullanıcılarına, kripto para borsasının son ayların gözde coin cinsinden para birimi olan Dogecoin’i hediye edecek. Son bir yıl içinde hem ABD’den hem de Estonya’dan aldığı lisanslarla yurt dışındaki büyümesini de sürdüren ve bu alanda dünyanın en önemli kripto para borsalarından biri olmak için çalışan THODEX’in sloganı ise ‘THODEX 2.000.000 Dogecoin dağıtıyor! Sen de üye ol, 2 milyon Dogecoin’den 150’si senin olsun.’

En Geç 24 Saat İçinde Hesapta

Kampanya şartlarına göre THODEX’e yeni kayıt yaptırıp, 3. seviye üyeliği tamamlanan kullanıcıların hesabına, işlem yoğunluğuna göre en geç 24 saat içinde 150 Dogecoin aktarılacak. Böylece toplam 2.000.000 Dogecoin, THODEX’in yeni üyelerinin olacak. Kampanya, THODEX’e üye olmayan kullanıcıların yanı sıra kripto para borsalarına ilgi duyan tüm yatırımcıların katılımına açık.

ABD’li Zenginler Dogecoin’i Tercih Ediyor

Elon Musk ve Snoop Dogg gibi ünlüler tarafından ön planda tutulan kripto para cinsi olarak bilinen Dogecoin, ABD’nin NBA liginin ünlü basketbol takımı Dallas Mavericks tarafında da ödeme aracı olarak kullanılıyor.  Takımın sahibi ünlü milyarder Mark Cuban’ın da işaret etmesinin ardından her geçen gün yatırımcı sayısını artıran Dogecoin’in şu andaki piyasa değeri ise 1.4 milyar dolar.

Dogecoin Hakkında

Dogecoin, eşler arası (peer-to-peer) bir kripto para oluşturma amacıyla ve geleneksel bankacılık ücretlerinden muaf bir ödeme sistemi kurmaya karar veren yazılım mühendisleri Billy Markus ve Jackson Palmer tarafından icat edilmiş bir kripto paradır. Sosyal medyada en çok konuşulan bu coin’in market çapı şu anda 6.5 milyar doları aşmıştır ve en çok işlem gören 15. coin olarak listelenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir