Yeni Favori Markam Lescon

Gelin sizi Lescon ürünleri ile yakınlaştırayım 🤳

Şimdiye dek giydiğim en rahat ayakkabılardan biri olan L-5122 Beyaz Sneakers Ayakkabı’yı üreten Lescon markası, son dönem favorilerimden biri.

Ürünleriyle geniş kitlelere ulaşan ve toplumsal ve çevresel sorumluluğunun bilincinde olan Lescon, ürün çeşitliliği ve teknolojisiyle kuşkusuz bir dünya markası. Son dönem tasarımlarında Lescon teknolojisini kullanan ve yüksek performans beklentilerimizi karşılayan marka, modern çizgisi ile de dikkat çekiyor.

Fiyat performans açısından benzersiz olan Lescon, hem günlük hayatınızda kıyafetlerinizle uyum sağlayan hem de spor yaptığınızda rahat edebileceğiniz onlarca spor ayakkabı modeli ile onlarca seçenekler sunuyor.

 

L-5122 Beyaz Sneakers Ayakkabı 👌🏻

Bu ara favorim olan ve ayağımdan çıkarmadığım L-5122 Beyaz Sneakers Ayakkabı çok amaçlı bir ürün ve neredeyse ayağımda olduğunu unutacağım kadar rahat. Ayakkabım tabanında kullanılan hava pedleri sayesinde yüksek destekleme yaparak yürüyüş performansımı artırıyor. Bu bana uzun süre rahat yürüyüş imkanı tanıyor. Ayak içinde nem veya teri en aza indirgeyen Les insole teknolojisi ile tasarlanan ayakkabım, vücut ağırlığımı eşit dağıtarak beni yormuyor.

Lescon spor ayakkabıları, birçok farklı teknoloji içeriyor.

Tabanın yerle temasında sporcunun özellikle sert zeminlerde sürtünmeden dolayı oluşabilecek, olumsuz performansını engellemek amaçlı özel desen ve şekillerle dizayn edilen taban teknolojisi SUPER GRIP teknolojisi, koşu sırasında büyük bir konfor sağlıyor.

Ayağın hareketine uyum sağlayıp, darbeleri en aza indirgeyebilen zemin malzemesi PHYLON, koşu sırasında size maksimum dayanıklılık sunuyor.

Özellikle sıcak havalarda büyük bir rahatlık getiren LES INSOLE iç ayakkabı malzeme teknolojisi, koşu ayakkabısı içindeki nemi ve teri en aza indirgeyebilmek için vücut ağırlığının eşit dağılmasını sağlamak amacıyla özel olarak işleniyor.

Rahat ve çok fonksiyonlu bir spor ayakkabı arayışındaysanız Lescon Sneakers Ayakkabı’yı öneririm.

 

 

Lescon Ürünleri

Ürün çeşitliliği ve teknolojisiyle beklentileri karşılayan Lescon; konforlu, şık, dikkat çekici ve fonksiyonel bayan spor ayakkabı tasarımlarıyla ayaklarınızı yerden kesmeye aday. Birbirinden farklı ürün seçeneği bulunan marka, herkese hitap ediyor.

Kadın spor giyim modasının en dikkat çekici parçalarından biri olan bayan spor ayakkabı modelleri egzersiz yaparken, günlük hayatta ve yürüyüşte ayaklarınızı rahat ettiriyor. Şıklığınızdan ve konforunuzdan ödün vermeden vakit geçirmenize olanak sağlıyor. Hem estetik görünüm hem de ayak sağlığınız düşünülerek tasarlanan modellerde dayanıklılık ve kalite esas alınıyor. Böylece performansı maksimum seviyeye çıkararak ekstra konfor sunuyor. Terlemeyi en aza indiren iç malzeme, dayanıklı taban ve esneklik sağlayan teknolojiyle üretilen spor ayakkabılar ile gönül rahatlığıyla her yere gidebilirsiniz.

Ayakkabı modellerinde konfor ve sağlamlığı ön planda tutan Lescon, farklı koleksiyonları ve birbirinden rahat modelleri ile şıklığı yakalamanızı sağlıyor. İster markanın spor ekipmanları ve spor giyim ürünleri ile kombinleyin, ister günlük giyimde rahat hissetmek istediğiniz anlarda tercih edin…

Koşu ayakkabısı modellerine Lescon güvencesi ve mağazada değişim fırsatıyla sahip olmak için Leson’un web sitesine göz atabilir, sosyal hesaplarını takip ederek markaya daha da yakınlaşabilirsiniz.

 

 

 

Lescon Web Sitesi

Lescon Facebook

Lescon Instagram

Lescon Twitter

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir