Bilkom, Fitbit ürünlerinin Türkiye’deki yetkili distribütörü oldu

Bugün Bilkom ev sahipliğinde gerçekleşen Fitbit Versa 2 ürün lansmanı için birlikteydik. Bilkom, Fitbit ürünlerinin Türkiye’deki yetkili distribütörü olduğunu duyurdu. Basın toplantısına dair detayları yazımda bulabilirsiniz.

Bilkom, Fitbit ürünlerinin Türkiye’deki yetkili distribütörü oldu

Bilkom, dijital ve mobil yaşam odaklı ürün portföyünü güçlü markalarla büyütüyor.

Türkiye’nin dijital yaşam koçu ve giyilebilir teknolojilerin bir numaralı
dağıtıcısı Bilkom, yenilikçi özelliklere sahip akıllı cihazlarıyla
sağlıklı yaşama aracılık eden Fitbit’in distribütörlüğünü üstlendi.

Giyilebilir teknoloji ürünlerini dünya genelinde 100’den fazla ülkede ve 39.000 perakende mağazasında tüketiciyle buluşturan Fitbit, Türkiye pazarında artık Bilkom Güvencesiyle… Fitbit’in sağlık ve fitness odaklı ürünleri, Türkiye’nin dijital yaşam koçu Bilkom tarafından pazara sunulacak.

Fitbit, sağlıklı yaşamı destekliyor

Fitbit, yenilikçi akıllı saatler ve takip cihazlarından oluşan ürün yelpazesiyle daha sağlıklı ve daha aktif bir yaşam sürmek isteyenlere ilham vermeyi taahhüt ediyor. IOS ve Android platformlarıyla uyumlu olan Fitbit cihazları, uzun pil ömrü, etkileyici sağlık, fitness ve akıllı özellikleri, renkli ve şık estetiği ile öne çıkıyor.

Bilkom Genel Müdürü Fikret Ballıkaya, son yıllarda giyilebilir teknoloji ürünlerinin giderek daha fazla öne çıktığını belirterek, “Biz de Bilkom olarak, tüketicilerin teknoloji yoluyla yaşam kalitesini artırmak için çalışıyoruz. Bu çerçevede giyilebilir teknolojideki liderliğimizi Fitbit’in sağlık ve fitness odaklılığı ile bir adım ileri taşıyor, sağlık ve aktif yaşam tutkunları için Fitbit’i portföyümüze katmaktan mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

Fitbit Versa 2, Fitbit Versa Lite, Fitbit Charge 3 ve Fitbit Inspire HR gibi sağlıklı yaşamı destekleyen Fitbit ürünleri, Türkiye pazarında Bilkom güvencesiyle satışa sunulacak.

Fitbit Versa 2

Lansmanda Fitbit Orta Doğu ve Afrika Direktörü Vincent Lamoureux ile sohbet etme fırsatı bulduk. Fitbit sayesinde kontrolü ele aldığını ve nasıl forma girdiğini bizlere anlattı. Fitbit’i uzun zamandır merak ediyordum. 1 Mart’ta 1.499 TL fiyatla satışa sunulacak olan Fitbit Versa 2’yi hemen kullamaya başladım. Eksiksiz bir dijital yaşam koçu olan Fitbit Versa 2’yi tüm özellikleri ile kullanma niyetindeyim. İlk olarak uygulama üzerinden kendime arkaplanlar indirdim. Daha ilk günden birbirimize ısındık. Period, kalori, egzersiz, sağlık, uyku başta olmak üzere pek çok takibi yapabilen bu akıllı saate dair deneyim yazımı da hakkını vererek sizlerle paylaşma niyetindeyim. 

  1 Yorum

  1. Pingback: Fitbit Charge 4 Bilkom Güvencesiyle Türkiye’de - Fundalina

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir