Hakkımda

 

Yarına kalmasını istediklerim; farkına vardığım, kendi keşfimmiş gibi duyumsadığım her şeydir. Eğitimin hayat boyu devam eden bir süreç olduğuna ve bilginin paylaşıldıkça değer kazandığına inanıyorum.

Okuyucularımın / paydaşlarımın birikimimden faydalanmalarını, okurken sıkılmamalarını, gelişmelerini ve geri bildirimleriyle beni geliştirmelerini umut ederek, aktarıyorum bugünden…

 

Merhaba,

Ben Funda Güleç Yalçın.
Sosyal medyanın en eski yüzlerinden biriyim.
Bloğumda ağırlıklı olarak; teknoloji, kültür – sanat, markalar, yeni girişimler, sosyal medya, dijital iletişim, pazarlama, bilim ve bilim kurgu ağırlıklı sinema yazıları yazıyorum.
Blog yazılarımda; okuduğum, öğrendiğim, izlediğim… kısaca deneyimleme şansı bulduğum, bilgi ve ilgi alanlarıma yönelik konuları, herkesin anlayabileceği bir yalınlıkta aktarıyorum. Aktarımlarımın tümü fayda sağlamak üzerine. Bilginin paylaşıldıkça değer kazandığına inanıyorum.

Uzun yıllar Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev aldım. Bu açıdan bir öğretmen olarak dersliğimi dijital platforma taşıdığımı söyleyebilirim.

Branşımın kaldırılışı üzerine B Planı yaptım ve Dijital İletişim alanında Danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Danışmanlık hizmetlerimin içerisinde; sosyal medya, dijital iletişim, kampanya, proje yönetimi, proje – içerik planlama ve raporlama çalışmaları bulunmakta.

TurkcellBlog ve MediaTrend için Teknoloji ve Sosyal Medya konularında yazıyorum.

Fintechtime Dergisi’nin Yayın Koordinatörüyüm. 

Etkinlik davetleri, sosyal sorumluluk projeleri, ürün testleri, dijital iletişim, içerik yönetimi, dönemsel projeler konusunda önerilerinize açığım.
Benimle fundalina@gmail.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Bilgi ve tecrübelerimle markanıza değer katmak için çalışıyorum. Faaliyet alanlarım ile ilgili buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.