Hakkımda

Funda Güleç Yalçın, BÖTE bölümünü bitirmiş ve uzun yıllar Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmıştır. Ardından yayıncılık ve dijital iletişim – sosyal medya alanlarına yönlenen Yalçın, Küçük İşletmeler için Sosyal Medya kitabını yazmıştır. Sosyal medya ve dijital iletişimin günümüz gerekliliklerinin başında geldiğini her fırsatta dile getiren Yalçın, kitabını kendisini bu alanda geliştirmek isteyen kişilere ve işletmelere adamıştır.

Yayın hayatına kendi web sitesi üzerinden devam eden, pazarlama dergilerinde köşe yazarlığı yapan Yalçın, halen Fintechtime ve Blockchaintime Dergileri’nini Yazı İşleri Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Ülkemizin teknoloji alanında nadir kadın yazarlarından biri olan Yalçın, bu alanda da içerik üretmekte ve çeşitli kurumsal blogların yazar kadrosunda yer almaktadır. Bu konuda kendisinden destek alabileceğiniz ana başlıklar; uzmanlık alanı olan bilişim teknolojileri ve ona bağlı tüm cihazlar ve kullanımları, kadınlar için teknolojik ürünler, finansal teknolojiler, yeni teknolojiler, ürün satın alma rehberleri, çocuklar için teknoloji ve teknoloji eğitimidir.

Funda Güleç Yalçın’a Twitter, Instagram, Facebook, LinkedIn, YouTube, Snapchat başta olmak üzere tüm sosyal medya platformları hakkında bilgi alabilir, sosyal medya kullanım tüyolarını, algoritmaların nasıl çalıştığını, influencer marketing hakkında merak ettiklerinizi sorabilir, bu alanlarda kendinizi geliştirmek için öneriler alabilirsiniz.

Yalçın İşletmeler için stratejiler geliştirmeye devam etmekte, içerik ve haber üretmektedir. Bilginin paylaşıldıkça değer kazandığından inançla elinden geldiğince sorularınızı yanıtlayarak bireysel teknolojik yolculuğunuza ışık tutmayı hedeflemektedir.

Etkinlik davetleri, sosyal sorumluluk projeleri, ürün testleri, dijital iletişim, içerik yönetimi, dönemsel projeler konusunda kendisine fundalina@gmail.com üzerinden ulaşabilirsiniz.