Hakkımda

 

Yarına kalmasını istediklerim; farkına vardığım, kendi keşfimmiş gibi duyumsadığım her şeydir. Eğitimin hayat boyu devam eden bir süreç olduğuna ve bilginin paylaşıldıkça değer kazandığına inanıyorum.

Okuyucularımın / paydaşlarımın birikimimden faydalanmalarını, okurken sıkılmamalarını, gelişmelerini ve geri bildirimleriyle beni geliştirmelerini umut ederek, aktarıyorum bugünden…

 

Merhaba,

Ben Funda Güleç.
Yaşam tarzım ve blogum fayda üzerine…
Fundalina.com adında uzun yıllardır kaleme aldığım yazılardan ve incelemelerden oluşan kişisel bir blogum var. Sosyal medyanın en eski yüzlerinden biriyim.
Blogumda ağırlıklı olarak; teknoloji, kültür – sanat, markalar, yeni girişimler, sosyal medya, dijital iletişim, pazarlama, gastronomi, bilim ve bilim kurgu ağırlıklı sinema yazıları yazıyorum.
Blog yazılarımda; okuduğum, öğrendiğim, izlediğim… kısaca deneyimleme şansı bulduğum, bilgi ve ilgi alanlarıma yönelik konuları, herkesin anlayabileceği bir yalınlıkta aktarıyorum. Aktarımlarımın tümü fayda sağlamak üzerine. Bilginin paylaşıldıkça değer kazandığına inanıyorum.

Uzun yıllar Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev aldım. Bu açıdan bir öğretmen olarak dersliğimi dijital platforma taşıdığımı söyleyebilirim.

Branşımın kaldırılışı üzerine B Planı yaptım ve yaklaşık 3 Yıldır Dijital İletişim & Sosyal Medya alanında Danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Danışmanlık hizmetlerimin içerisinde; sosyal medya, dijital iletişim, kampanya, proje yönetimi, proje – içerik planlama ve raporlama çalışmaları bulunmakta.

Halen,

Tavsiye KanalıTavsiye EviTavsiye Melekleri grubunun Dijital İletişim Direktörlüğünü,

Vitringez.com‘un Projeler ve Sosyal Medya Danışmanlığını,

ThaliaNatural’ın Dijital İletişim Danışmanlığını,

Evcilbesinleri.com’un Dijital İletişim Danışmanlığını sürdürmekteyim.

 

TurkcellBlog ve MediaTrend için Teknoloji ve Sosyal Medya konularında da yazıyorum.

Fintechtime Dergisinde ve Macline Dergisinde ise, teknoloji konulu bir köşem bulunuyor.

 

Etkinlik davetleri, sosyal sorumluluk projeleri, ürün testleri, dijital iletişim, içerik yönetimi, dönemsel projeler konusunda önerilerinize açığım.
Benimle fundalina@gmail.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Bilgi ve tecrübelerimle markanıza değer katmak için çalışıyorum. Faaliyet alanlarım ile ilgili buradan detaylı bilgi alabilir, Murat Erdör’ün benimle yaptığı Röportaja buradan ulaşabilirsiniz.