2018 Yılında Mutlaka Takip Edilmesi Gereken Dijital Liderler

2018 Yılında Mutlaka Takip Edilmesi Gereken Dijital Liderler açıklandı.

Pazarlamasyon’un son 3 yıldır düzenli olarak açıkladığı “Sosyal Medyada Mutlaka Takip Edilmesi Gereken Kariyer İnsanları” listesinin 2018 versiyonu yayınlandı.

Pazarlamasyon’un “Social Influencers 30” 2018 listesine girmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyorum ☺️

 

2018 Yılında Mutlaka Takip Edilmesi Gereken Dijital Liderler

Dijital nesile sunduğu kaliteli içerikler sayesinde sektörün en çok okunan online kaynağı olan Pazarlamasyon’un 2018 Yılında Mutlaka Takip Edilmesi Gereken Dijital Liderler listesinde yer almak, motivasyon konusunda bana büyük bir güç verdi. İtiraf etmem gerekirse son zamanlarda içeriklerimin kaynak gösterilmeden pek çok yerde kullanılmasına içerliyor ve bocalıyordum. İçeriklerimi oluşturmak elbette fazlaca vaktimi alıyor, öte yandan kopya içeriğin takibi ile uğraşmak inanılmaz yoruyor ve moral bozukluğuna sebep oluyordu.

Listede ilan edilmek benim için çok değerli ve burada olmamda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

Destek ve katkılarını esirgemeyen dostlarım iyi ki varlar 🙏🏻

 

 

Social Influencers 30

Social Influencers 30 Listesi Nasıl Hazırlanıyor?

Pazarlamasyon, listedeki liderleri mecralardaki takipçi sayılarına göre değil, mecranın etkin ve düzenli kullanımına göre sıralıyor. Bunun altında yatan en önemli neden birçok profesyonelin mecraları etkin kullanmamalarına rağmen takipçi sayılarının çok oluşu ile ilgili. Dolayısıyla çok fazla takipçisi olan ancak mecrada görünür olmak için bulunan profesyonelleri elemişler ve listeyi bu duruma göre oluşturmuşlar.

2018 Yılında Mutlaka Takip Edilmesi Gereken Dijital Liderler Listesine buradaki linkten 💁‍♀️ “Social Influencers 30” ulaşabilirsiniz.

 

Pazarlamasyon

 

Pazarlamasyon Hakkında

Dijital nesile sunduğu kaliteli içerikler sayesinde sektörün en çok okunan online kaynağı olan Pazarlamasyon, pazarlamanın tüm bileşenleri, iş dünyası ve dijital dönüşüm konularında özgün ve fayda odaklı içerikler sunuyor.

Geniş yazar kadrosunun kaleme aldığı makalelerin yanısıra sektörün duayen isimleri ile hazırlamış olduğu Cumartesi Kahvesi röportajları ve konuk yazarlıkları ile pazarlama alanındaki know-how’ı artırma hedefindedir. Düzenlemekte olduğu Marketing Meetup ve Tech Meetup etkinlikleri ile de makalelerin dışına çıkıp birebir pazarlama uzmanları ile etkileşime geçmeyi amaçlamaktadır. 2015 yılından itibaren ise yayına aldığı Pazarlamasyon Akademi ile bilfiil pazarlama alanında kurum içi eğitimler vermektedir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir