Anker Soundcore’un Yeni Ürünleri İle Tanışmaya Hazır Olun

Son trendlerden yararlanarak geliştirdiği ses kalitesinden ödün vermeyen ürün yelpazesini her geçen gün daha da genişleten Anker Soundcore, şimdi de iki yeni ürününü piyasaya sunmanın hazırlıklarını yapıyor. 

Kulak üstü kulaklıkta yüksek ses kalitesi ve 40 saate varan kulanım süresiyle dikkatleri üzerine çeken Soundcore Life Tune XR’nin yanı sıra BassUp teknolojisi ve 24 saat kesintisiz müzik keyfi sunan uygulama kontrollü hoparlörü Soundcore Motion Boom kullanıcılarla buluşmayı bekliyor. 

Anker Soundcore’un Yeni Ürünleri İle Tanışmaya Hazır Olun

Akıllı teknolojilere yol gösteren ve eğlenceyi artıran Anker de geliştirdiği ürünlerde her zaman kullanıcılarının beklentilerini karşılamaya çaba gösteriyor. En son trendlerden yararlanarak geliştirdiği son teknoloji ürünler de bunun en büyük kanıtı. Anker’in ses sistemleri ve kulaklıklar ürettiği kategori markası Soundcore da genişleyen ürün gamıyla beklentileri aşmayı başarıyor. Son olarak piyasaya sunmaya hazırlandığı Soundcore Life Tune XR ve Soundcore Motion Boom ile kullanıcılarını farklı deneyimlerin kapılarını aralamasına yardımcı oluyor.

Ses kalitesinde beklentinizi yükseltin!

Anker’in kaliteli, yüksek performanslı ve akıllı teknolojilerle geliştirdiği geniş ürün yelpazesi, her geçen gün daha da genişliyor. Ses sistemleri üreten Soundcore kategori markası altında ürün yelpazesini genişletmeye devam eden Anker, kulak üstü kulaklık ve hoparlör alanında ezberleri bozan iki yeni ürünü daha piyasaya sürüyor. Soundcore Life Tune XR, multi gürültü engelleyici modu, yüksek ses kalitesi ve 40 saate varan kulanım süresiyle kullanıcılarıyla buluşmayı bekliyor.  Soundcore uygulaması aracılığıyla kişiselleştirilebilen ses deneyimi sayesinde beklentileri aşan kulak üstü kulaklık, rahat kullanımı ve şık tasarımıyla piyasaya sunuluyor. 

Anker, Soundcore kategorisi altında ürettiği hoparlör ve ses sistemleri alanında da birçok yeniliğe imza atıyor. Motion serisinin yeni ürünü olan Soundcore Motion Boom 24 saatlik çalma süresi, BassUp teknolojisi, IPX7 su geçirmez özelliği ve yüksek ses kalitesiyle kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor. 30 Watt’lık ses çıkışı ve Soundcore uygulaması üzerinden kontrol edilebilen ses ayarıyla şimdiden dış mekanların vazgeçilmez ürünü olmaya aday.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir