Anneler Günü İçin Hediye Fikirleri: 7 Ucuz Hediye

Biz gülünce dünyalar vaat edilmiş gibi mutlu olan, hüznümüzde bizden çok üzülen, hastalandığımızda iyileşene kadar gözüne uyku girmeyen annelerimiz, yılda bir gün dahi olsa kocaman gülümsemeyi hak etmiyor mu?

Peki siz tüm hayatını size adamış ve sizi sevmekten bir an bile bıkmamış annenizi en son ne zaman mutlu ettiniz? En son ne zaman tüm gününüzü ona ayırıp güne çiçeklerle başlamasını sağladınız?

Anneler Günü, annelerimizi mutlu etmek ve onlara bütün emekleri için teşekkür etmek amacı ile kutlanan çok özel bir gündür. Bu anlamlı günde annelerimizin en büyük beklentisi evlatları birlikte doyasıya vakit geçirebilmektir. Onlardan güzel sözler duymak ve değerli olduğunu hissedebilmektir.

Güzel annelerimiz için en güzel Anneler Günü hediye alternatiflerini sizler için derledik.

1- Anneler Günü Plaketleri

O dünyanın en iyi annesi, en sıcak kalpli ve emekçi kadını. En iyilere verilen plaketler, bu sefer annelerimiz için hazırlandı. Çünkü annelerimize ne kadar teşekkür etsek az.

Annelerinize teşekkürünüzü bir plaket ile sunmak isterseniz bu Anneler Gününde ona kocaman sarılıp, emekleri için teşekkür ederken, bir yandan da bunu yazılı olarak dile getiren Canım Annem plaketi ile yıllarca saklanacak bir anı haline getirebilirsiniz. Kişiye özel olarak hazırlanan bu hediye ile annenize ne kadar özel olduğunu hissettirebilirsiniz.

blank

2- Kişiye Özel Çikolata Kutuları

Çikolatanın mutluluk verdiği bilimsel bir gerçek. Hem çikolata lezzeti ile dolu hem de kalıcı bir hediye arayanlara uygun seçenekler de yok değil. Bu Anneler Gününde anneniz için üzerinde sevgi sözcüleri olan kalp çikolatalarda doldurulmuş, kişiye özel hazırlanan bir ahşap kutu hediye edebilirsiniz. Sevgisini sözcüklerle ifade etmekte zorlananlar için de oldukça etkili bir hediye.

Anneniz içindeki lezzet dolu çikolataları yedikten sonra, adının kazındığı bu ahşap kutuyu takı kutusu olarak kullanabilir ve her daim saklayabilir.

blank

3- Sabun Aranjmanları

Mis kokulu sabun aranjmanları oldukça popüler son yıllarda. Bunun seneni özel süslemeleri ile hem göze hem de güzel kokuları ile etrafımıza etki etmeleri. Farklı çiçek şekilleri ile tasarlanan, özel detaylarla süslenen sabun aranjmanları, adeta bir çiçek buketi görünümüne sahip ancak çok daha kalıcı. Üstelik Anneler Günü için özel üretilen modelleri de bulunuyor.

Siz de bu Anneler Günü için mis kokulu taş aranjmanlarından birini seçebilir ve annelerinizi uzun süre kalıcı olan bu taş çiçeklerle sevindirebilirsiniz.

blank

4- Anneler Günü Temalı Yastıklar

Anneler Günü sürprizleri saymakla bitmiyor aynı annelerimizin bizim için verdikleri emeklerin bitmeyeceği gibi. Hastalandığınız zaman annelerinizin baş ucunuzda beklediği geceleri hatırlayın. Tüm gece uykusuz kalıp yatağınızın bir ucuna başlarını yaslarlardı ama hiç şikayet etmezlerdi. Sabah sizi iyileşmiş görmek yeterdi pek de konfor aramazlardı değil mi? Annenize sevginizi ifade eden metinlerle süslenmiş, Anneler Gününe özel yastıklar ile onlara geçmişe uzanan bir hediye verebilirsiniz. Başını her yasladığında sizi hatırlayacağı ve mutlu olacağı bir hediye…

blank

5- Kahve Seven Annelere Otantik Sürprizler

Bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı vardır der dururuz. Kahvenin en lezzetlisi de anne elinden içilen kahvedir. Anne elinden içilen kahvenin hatırı da damaktaki tadı da bir ömür sürer. Anneniz için bu Anneler Gününde, misafirlerine gururla servis yapabileceği, otantik bir fincan takımı hediye edebilirsiniz. Osmanlı motifleri ile süslü, lokumlukları ve tepsisi ile benzersiz bir takım, annelerinizi bekliyor.

blank

6- Annelere Özel Sertifika

Tüm yetkinliklere bir sertifika mevcut. Yani bir işte en iyilerden olduğunuzu, o işi her şeyiyle bildiğinize dair bir belge alabiliyorsunuz, peki anneliğin sertifikası neden yok? Dünyadaki en zor, en özverili iş annelik değil mi? Tüm mesleklerin, tüm görevlerin üstünde; kalple yapılan yegane iş değil midir annelik?

Bu Anneler Gününde annenize, onun en iyisi olduğunu belirten bir sertifika hediye edebilirsiniz. Onun dünyanın en iyi annesi olduğunu ve kalbinizde daima birinci olacağını vurgulayabilir, gururlanmalarını ve mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz.

blank

7- Yaşayan Kolyeler

Takılar da Anneler Günü için sıklıkla tercih edilen hediyelerdir. Annelerimiz kullandıkça bizi andıkları hediyelerden oldukça hoşlanırlar. Anneleriniz için değerli bir kolye alabilirsiniz ancak annelerimiz genelde pahadan ziyade maneviyatta değerli hediyelerden hoşlanırlar. Yaşayan kolyeler, özel platformlar içerindeki gerçek çiçeklerle oluşturulmuş kolyelerdir. Bu kolyelerin içerisindeki çiçekler asla solmaz aynı annenize olan sevginizin asla solmayacağı gibi.

 

Unutmamak gerekir ki annelerimizin bizden esas beklentisi sıcacık bir gülümseme ve içten bir sarılmadır. Kalbi sevgi ile dolup taşan tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun

Özel günlerde çiçek ve hediye alışverişlerinin en hızlı adresi ÇiçekSepeti ile sevdiklerinizin mutluluğuna ortak olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir