Apsiyon’un ilk reklam filmi yayınlandı

Odağına insanı alan çalışmalarla apartman ve site yönetimini dijitalleştiren Apsiyon’un ilk reklam filmi yayınlandı.

Apsiyon’un her zaman yöneticilerin yanında olduğu vurgusunun yapıldığı reklam filmi, toplu yaşam alanlarındaki yönetim süreçlerinde Apsiyon’un uçtan uca verdiği hizmetler anlatıyor.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 100 şirketinden biri olan Apsiyon, apartman ve site yöneticilerinin her zaman yanında olduğunu ilk reklam filmi ile izleyicilere anlatıyor.

Apsiyon’un ilk reklam filmi yayınlandı

Tek mekanda çekilen reklam filmi; aidat tahsilat takibinden sayaç okumaya, iş takibinden mobil uygulamaya, bakım-onarım ve stok takibinden muhasebe & finans işlemlerine kadar tüm süreçlerin uçtan uca nasıl yönetildiğini anlatıyor. Alper Üstündağ’ın anlatıcı olduğu reklam filminde, tüm süreçler teknolojiyle sorunsuz bir şekilde yönetilirken, site yöneticisini canlandıran usta oyuncu Somer Karvan’ın yaşadığı güven ve huzur gözlerinden okunuyor. Televizyon kanallarında yayınlanacak olan reklam filmi, tek bir yöneticinin toplu yaşam alanlarında Apsiyon ile neler yapabileceğini anlatıyor.

Dijital, sosyal medya, outdoor, TV, radyo ve offline mecralarda yer alan iletişim çalışmaları Pure New Media imzası taşıyor.

Reklam filmlerini aşağıdaki linklerden izleyebilirsiniz.

Apsiyon’un ilk reklam filmi yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir