Edenred Ticket Restaurant Yemek Kartı Dijitalleşti

Edenred Ticket Restaurant Yemek Kartı’na “dijital” seçeneğini ekleyerek, fiziksel karta gerek duymadan tamamen mobil ve temassız ödeme imkanı sunmaya başladı.

Kart basımı ve kargo gibi zaman alan, maliyet ve temas gerektiren süreçleri ortadan kaldıran Ticket Restaurant Dijital Yemek Kartı, fiziksel karta gerek duymadan tamamen mobil ve temassız ödeme imkanı sunuyor.

Yeni yaşam kuralları ve alışkanlıklarıyla birlikte dijital ve temassız ödeme seçeneklerine yönelim arttı. Evden ve uzaktan çalışma sistemine geçilen bu dönemde temassız ödeme yöntemlerinin tercih edilme oranı yüzde 40 artarken, teknoloji ve dijitalleşme hem hayatı kolaylaştırdı hem de zaman kazandırdı.

Edenred Ticket Restaurant Dijital Yemek Kartı Dijitalleşti

Edenred’in Ticket Restaurant Yemek Kartı’na bir alternatif olarak sunduğu Dijital Kart, temassız olmasıyla daha hijyenik bir kullanım sağlarken, kullanıcı için yanında fiziksel kart taşıma zorunluluğunu, kartı kaybetme ya da bulamama gibi problemleri, işverenler için de zaman alan operasyonel süreçleri ortadan kaldırıyor. Şirketlere “İş hayatınızın her gününde yanınızdayız” mottosuyla sunduğu çözümlere bir yenisini daha ekleyen Edenred, hızla dijitalleştiğimiz şu süreçte Dijital Kart ile hayatı kolaylaştırmayı hedefliyor.

Hijyenik ve temassız yöntem

Ticket Restaurant Dijital Kart, şirket yetkilisinin kartları online sipariş ile oluşturması ve kullanıcıların SMS ile  gelen kart bilgilerini MyEdenred mobil uygulamasına tanımlamasıyla kullanıma hazır hale geliyor. QR Kod ve NFC tabanlı mobil ödeme EdenredPay ile ödeme alan tüm restoran ve kafelerde geçerli olan Dijital Kart, fiziksel temasa ihtiyaç duymadan, kart taşıma, kartı kaybetme gibi dertler olmadan,  hijyenik bir ödeme deneyimi yaşatacak.

Şirketler, Dijital Kart bakiye yüklemelerini de diğer Edenred çözümlerinde olduğu gibi çağrı merkezine ihtiyaç duymadan Ticket Online portalı üzerinden 7 gün 24 saat kesintisiz olarak yönetebilecekler.  Dijital Kart’ta Ticket Restaurant Yemek Kartı’nın sağladığı Dolu Dolu ve Red Club gibi ayrıcalıkların tümü de geçerli olacak.

Edenred, teknoloji alanında yenilikçi ve fark yaratan çözümlerine bir yenisini daha ekleyerek EdenredPay‘i kullanıma sunmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir