En Karanlık Saat Filmi Fragmanı Yayında

En Karanlık Saat Filmi fragmanı yayınlandı.

Altın Küre’de Gary Oldman’ın en iyi aktör ödülü kazandığı film hakkında merak edilenleri ve filmin fragmanını yazımda bulabilirsiniz.

En Karanlık Saat Filmi

En Karanlık Saat – Darkest Hour filmi, şubat ayında vizyona giriyor. Gary Oldman, Kristen Scott Thomas, Lily James, Stephen Dillane, Ronald Pickup ve Ben Mendelsohn’ı oyuncu kadrosunda izleyeceğimiz filmin yönetmen koltuğunda Atonement, Hanna, Pride & Prejudice, Anna Karenina’dan tanıdığımız Joe Wright bulunuyor.

 

 

En Karanlık Saat Filmi Konusu

2. Dünya Savaşı’nın ilk günlerinde, Fransa’nın yaklaşmakta olan düşüşüyle, istila tehdidi belirirken İngiltere en karanlık saatiyle yüzleşir. Nazi güçleri ilerlerken ve Müttefik ordular Dunkirk kıyılarında köşeye sıkıştırıldığında Batı Avrupa’nın kaderi, göreve yeni gelen İngiliz Başbakanı Winston Churchill’in liderliğine bağlıdır. Siyasi rakiplerini idare ederken son tercihle yüzleşmek zorundadır; Hitler’le müzakere edip İngiliz halkını büyük bir bedel karşılığında kurtarmalı veya ulusu toplayıp inanılmaz zorluklara karşılık savaşmaya devam etmelidir. Joe Wright tarafından yönetilen En Karanlık Saat, Churchill’in dünya tarihinin gidişatını değiştirdiği 1940 yılındaki dört haftanın ilham verici ve dramatik hikayesini anlatıyor.

 

En Karanlık Saat Filmi Fragmanı

Şimdiden hepimize iyi seyirler 🎬

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir