Gelin Sizi GranGo ile Tanıştırayım

Gelin sizi, kurumsal firmalarda çalışanların kendi özel sandviçlerini oluşturup, teslimat günlerini ve zamanını planlayabildiği online sandviç platformu GranGo ile tanıştırayım.
Maslak bölgesindeki plaza çalışanlarına yönelik hizmet veren platform ile ilgili merak edilenler yazımda sizi bekliyor.


Hatırlayacağınız üzere girişimlerin kendilerini ücretsiz tanıtma olanağı buldukları Çay Kahve İnsan platformundan daha önce de sizlere bahsetmiştim. YouTube üzerinden yayınlanan videolar ile insanlara değer üreten ve faydalı içerikler oluşturan Çay Kahve İnsan’ın İş ortakları arasına katıldım. Bu yazı dizisini hazırlarken amacım hem girişimleri size tanıtmak hem de bulundukları alanla ilgili detaylı bilgi verebilmek.

 

GranGo Nedir?

Sandviç Sevenlerin Gözdesi Olmaya Aday GranGo, tekli siparişlerde Maslak bölgesi plazalarına, toplu siparişlerde ise İstanbul’un pek çok yerine siparişleri ulaştırıyor.

Platform üyelik sistemi ile çalışıyor. Web sitesinde, sağ üst köşede bulunan ‘Başla’ butonuna tıkladıktan sonra çıkan bilgileri doldurduktan sonra üye girişiniz tamamlanıyor.
İstanbul’daki iş temposundan dolayı kahvaltı etmeye zaman bulamayan veya kahvaltı edebilmek için 5 dakika bile olsa erken kalkmak zorunda olanların ihtiyaçlarına yönelik çözüm sunan platformda, kendine özel sandviç oluşturabilir, ister günlük ister ise aylık teslimat tarihleri belirleyerek kahvaltı öğünlerinizi planlayabilirsiniz.

 

 

Grango Sandviçleri

Grango’nun üç demirbaş sandviç seçeneği var. Bu sandviçlerden birini seçebilir veya “Kendin Oluştur” üzerinden mevcut malzemelerden kişisel zevkinize uygun bir sandviç oluşturabilirsiniz. Sandviçleri hediye olarak göndermeyi düşünürseniz, notunuzun da GranGo paketine eklendiğini belirtmek isterim.

Sandviç Seçeneklerinize gelince;

Grango X

Susamli Ekmek, Domates, Salatalık, Beyaz Peynir, Krem Peynir, Cheddar Peynir, Kaşar, Zeytin Ezmesi

Fiyatı 11 TL.

.
GranGo Y

Dilim Buğday, Ton balığı, Avakado, Grango Y Sos, Roka,

12 TL

.
Grango Z

Baget Ekmek, Pesto, Özel fesleğen sos, Kuru domates, Hindi Füme, Krem Peynir, Beyaz Peynir

Fiyatı 13 TL

.

GranGo’nun Hedefleri

Grango, mutluluğu ve keyifli bir çalışma ortamını vaad eden bir marketplace platformu olmayı hedefliyor. Aynı zamanda, çalışma arkadaşlarına aynı hedefi benimseten ve hedeflerine mutlu bir şekilde ilerleyecek olan Grango, global alanda kendi sektöründe tanınmış yabancı markalar arasında yer almayı planlıyor.

Hizmet verdikleri 3 haftalık süreçte, 1200 oturuma ve 100 kullanıcıya ulaşmışlar. Bu zaman içinde tekli ve çoklu sipariş alarak 180 adet sandviç hazırlamışlar.

 

GranGo’ya yakınlaşmak için sosyal hesaplarını takip edebilirsiniz.

GranGo Web

.
GranGo Facebook

.

GranGo Instagram

.
GranGo Twitter

 

Aşağıda “GranGo” kurucu ortağı Nur Özaltın’ın Ben Girişim ekibinin sorularına verdiği yanıtları bulabilirsiniz. Platformun diğer kurucu ortağı ise Miraç Acar.

GranGo ekibine hedefleri doğrultusunda ilerleyecekleri bu yolda başarılar diliyorum.

Fayda görmeniz dileğiyle.

 

 

 

Girişiminizin Adı:

GranGo

.
Neden bu girişimi kurdunuz? Girişiminizi kurmayı ne zaman düşündünüz ve çalışmalara başladınız?
Birçok kurumsal firmada gerek staj gerek iş tecrübesi edinmek için çalıştık. Y kuşağı olmanın vermiş olduğu sabırsızlık mı, doyumsuzluk mu bilinmez mutlu olamadık. Mutlu olamadık ama belki mutlu edebilirizi göstermek için 3 ay gibi bir süreçte GranGo’yu kurduk.

.
Girişiminiz nedir? Kısaca bahseder misiniz?

Kurumsal firmalarda çalışan insanların kendi özel sandviçlerini oluşturup, teslimat günlerini ve zamanını planlayabildiği online bir sandviç platformu.

.
Girişiminizin çalışma mantığı nedir? Kısaca bahseder misiniz?

Sabah, İstanbul’daki iş temposundan dolayı kahvaltı etmeye zaman bulamayan veya kahvaltı edebilmek için 5 dakika bile olsa erken kalkmak zorunda olan insanlar, grango.com.tr adresindeki “Başla” butonuna tıklayarak kendi özel sandviçlerini oluşturabilir, ister günlük isterse de haftalık/aylık şeklinde teslimat tarihlerini belirterek bir kaç dakika içinde kahvaltılarını bir gün önceden planlayabilirler.

.
Neyi istiyorsunuz veya hedefliyorsunuz?

Şu anda online sandviç hizmeti sunmakta olan Grango, mutluluğu ve keyifli bir çalışma ortamını vaad eden bir marketplace platformu olmayı hedeflemektediir. Aynı zamanda, çalışma arkadaşlarına aynı hedefi benimseten ve hedeflerine mutlu bir şekilde ilerleyecek olan Grango, global alanda kendi sektöründe tanınmış yabancı markalar arasında yer almayı planlamaktadır.

.

Girişiminizi 3 cümle ile özetler misiniz?

Taze ekmeğe; uygun sıcaklık, basınç ve nemlilikte mutluluk katarak hazırladığımız sandviçleri, kişiye özel notlarla birlikte kişilerin ofislerine götürüyoruz.

.

Girişiminiz ile ilgili sayı verebilir misiniz? Aylık cironuz, yıllık cironuz, kullanıcı sayınız vs.

3 haftalık süreçte 1200 oturuma ve 100 kullanıcıya ulaştık. Bu zaman içinde tekli ve çoklu sipariş alarak 180 adet sandviç hazırladık.

.
Çay Kahve İnsan kanalımız hakkında neler düşünüyorsunuz?

Girişimcelere olan desteğiniz ve kanalınızdaki enerji bizleri motive edip, neşenlendiriyor 🙂

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir