İnfina ile Dijital Finans 

İnfina ile Dijital Finans podcast programına konuk oldum. İnfina Yazılım A.Ş.’nin hazırladığı programda “Fintech Zamanı” başlığı altında yer aldım.

Geçtiğimiz ay, İnfina ile Dijital Finans podcast programına konuk oldum. İnfina Yazılım A.Ş.’nin hazırlayıp sunduğu programda “Fintech Zamanı” başlığı altında sohbet ettim.

Pandemi süreci boyunca birbirimizin yayınlarına konuk olarak sektörel gelişmeleri ele aldık ve gündemden uzaklaşmamaya çalıştık. İnfina Yazılım A.Ş.’de çok anlamlı bir projeye imza attı ve bu değerli programı yayına aldı.

Programda, alanlarında birbirinden değerli isimleri konuk alarak gündemi masaya yatırıyorlar. Programın sunucuları ise Burçin Yazıcı ve İskender Ada. Infina Yazılım A.Ş.’nin Proje Koordinatörü Burçin Bey ile program öncesinde ilk defa tanıştım. Kendisi şirketin veri analitiği ekibini yöneten önemli bir isim. Infina Yazılım A.Ş. İş Geliştirme Direktörü İskender Bey ise Fintechtime’a değer katan yazarlardan biri. 

Burçin Yazıcı ve İskender Ada, üretken olduğu kadar paylaşımcı isimler. Her ikisinin de kişisel web siteleri var ve burada alanları ile ilgili kazanımlarını paylaşıyorlar. Web sitelerine mutlaka bir göz atmanızı öneririm. 

İnfina ile Dijital Finans 

Programda, “Fintech Zamanı” başlığı ile gündemi ele aldık. Sohbetimize sosyal medya ve pandemi döneminde değişen kullanım alışkanlıkları ile başladık. Ardından Türkiye’deki Fintech Ekosistemi’ni değerlendirdik ve globalle kıyaslaması ile birlikte ve ülkemizde yoğunlaşılan alanları örnekledik. 

Yayında fintech’lerle iş birlikleri, dijitalleşmede söylem-eylem farklılıkları, yapay zeka, blockchain, büyük veri analitiği, artırılmış gerçeklik, robo advisor gibi kavramlar üzerinde de durduk. İlgili yayına aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

Funda Güleç Yalçın ile Fintech Zamanı

İnfina ile Dijital Finans Podcast Hakkında

İnfina Yazılım A.Ş.‘nin hazırladığı podcast yayınında, İskender ADA ve Burçin YAZICI, dijitalleşen finans dünyasının dünü, bugünü ve yarınına dair keyifli sohbetler gerçekleştiriyor.

Yayına alacağı konuklarla birlikte bankalar, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, emeklilik şirketleri, yatırım fonları, yatırım ortaklıkları iş süreçleri ile ilgili teknolojik gelişmeleri sade bir dille anlatıyor. Kendileri ile podcast@infina.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir