Kadınların Yeni Buluşma Noktası

Yoğun çalışma tempomuz malum, koşturmaca içerisinde ne kendimize ne de sosyal çevremize vakit ayırabiliyoruz. Günlük hayatımızda tek başına yaptığımız aktiviteler ise arkadaşlarımızı buna dahil edemediğimiz için keyifsiz geliyor. Bundan hareketle şehirli kadınların buluşma noktası olmaya aday yeni bir oluşumun müjdesini sizlerle paylaşmak istedim.

Geçtiğimiz hafta “Kadınların da anlatacak bir şeyleri olmalı ve bu deneyimi yaşarken de mutluluk duygusu hissetmeliler” diyen kizkiza.com’un davetlisiydim.

 

kizkiza_04

 

Sosyal bir kulüp olarak tasarlanan ve tek başına yapılması zor veya keyif vermeyen aktiviteleri grup halinde geçekleştirme olanağı sunan oluşum, biz kadınların derdine derman olacağa benzer. Yaklaşık 20 senedir iş hayatında olan bir grup “kız”ın kendi deneyimlerinden hareketle başlattıkları bu portal, kadınlar için eğlenceli bir yol haritası niteliğinde.

Kadınlar ne ister? ve Kadınlar neye ihtiyaç duyar? diye düşündüğünüzde kizkiza.com’da onlarca bol seçenek buluyorsunuz. Üyelik sistemi ile çalışan kulüpte dahil olabileceğiniz birbirinden renkli organizasyona rastlıyorsunuz. Yalnız iken alışverişe, konsere veya brunch’a gitmek istemiyorsanız tıpkı sizin gibi olan ve bir araya gelerek bu hoş aktiviteleri gerçekleştirebileceğiniz kız gruplarına ulaşıyorsunuz. Bundan sonra tek yapmanız gereken buluşma noktasında diğerlerine katılmak ve bu güzel anların tadını çıkarmak.

 

kizkiza_02

 

Kulüpte ayrıca etkinlikler, kurslar, seyahatler için özel kategoriler de mevcut. İlgi alanlarınızdan birini seçerek portal üzerinden kolayca ilerliyorsunuz. Örneğin yarın outlet alışveriş için bir organizasyon var. Etkinliğe dahil olmak için tek yapmanız gereken formu doldurmak ve etkinlik katılımınızı onaylamak.

 

kizkiza_01

 

Ben kizkiza.com’un sunduğu olanakların hepimiz için faydalı olacağını düşünüyorum. Hepimizin birbirimizden öğreneceği çok şey var ve sunulan bu sistem, ilk adımı atma ve kaynaştırma konusunda önemli bir rol üstleniyor.

 

kizkiza_logo

 

Siz de ben gibi düşünüyorsanız kizkiza.com’un renkli dünyasına sosyal hesaplarını takip ederek yakınlaşabilirsiniz 🙂

Facebook

Twitter

Instagram

Kizkiza.com’a Kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir