Logsign, Üst Üste Dördüncü Kez Deloitte Fast 50’de

Logsign, üst üste dördüncü kez Deloitte Fast 50‘ye seçilerek en hızlı büyüyen teknoloji firmaları arasına girdi. Tebrikler Logsign 🎩.

LogsignDeloitte’un bu yıl on dördüncüsü gerçekleşen ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin belirlendiği Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2019 Programı’nda yer aldı. 2016, 2017, 2018 ve 2019 olmak üzere üst üste dördüncü kez Deloitte Teknoloji Fast 50 listesine giren Logsign, büyümesini arttırarak sürdürdü. Bu vesile ile Logsign’ı gönülden kutluyor, şirketi ve şirketin son dönem çalışmalarını hatırlatmak istiyorum. 

Logsign, Üst Üste Dördüncü Kez Deloitte Fast 50’de

Siber güvenlik son döneme damgasını vuran önemli bir trend. Sektörün kalbinde olan Logsign ise üst üste dördüncü kez Deloitte Fast 50’ye seçildi ve en hızlı büyüyen teknoloji firmaları arasındaki konumunu sürdürdü. Log yönetimi ve güvenlik analizlerini tek bir platformda sunan SIEM (Güvenlik Bilgi ve Olay Yönetimi) alanında çalışan firma, duyurduğu SOAR Platformu ile de çok konuşulmuştu. 

Şirket her gün artan sayıda ve çeşitte güvenlik cihazı, alarm ve gelişen tehditler, yetişmiş güvenlik uzmanı açığı gibi sebeplerin yanında; tekrarlayan, zaman alan, manuel işleri ortadan kaldıran Logsign SOAR Platformunu geliştirmişti. 

Logsign SOAR nedir? 

Logsign SOAR’da siber güvenlik ekipleri ve güvenlik cihazları kendi içlerinde interaktif bir şekilde iletişim hâlinde oluyor. Gerçekleşen olaylar, gerçek zamanlı tespit ediliyor ve aksiyon alınabiliyor. Sistem üzerinde benzer ve kayıtlı bilgiler taranarak, otomatize edilmiş aksiyonlar üze- rinden olaylara müdahale süreleri düşürülüyor. 

Logsign, Üst Üste Dördüncü Kez Deloitte Fast 50’de

Deloitte Technology Fast 50 Turkey sonuçları açıklandı. 

Deloitte, Technology Fast 50 Turkey 2019’da en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini açıkladı. 

Deloitte Technology Fast 50 Turkey 2019’da, Facebook ile Cross-Border Özel Ödülü’nün sahibi Teknasyon oldu. 

Facebook ile Women in Tech Ödülü ise Paycell‘e verildi. 

Logo Yazılım ve Aselasan, “Büyükler Ligi” olarak anılan ve 2018 mali yılı süresince gelirleri 50 milyon avro ve üzeri olan teknoloji şirketlerinin, son dört yıldaki büyüme hızlarına göre kendi aralarında değerlendirildiği “Big Stars” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Deloitte Technology Fast 50 Turkey, ilk 10’da yer alan şirketler;

Bulutistan, RemPeople, Teknofix, FBT, otelz.com, Pixery, EMFA, iyzico, Enqura ve ISSD olarak açıklandı. 

Deloitte Technology Fast 50 -2019 TURKEY
Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri

Deloitte Technology Fast 50 Turkey – Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri listesi; 

Ankaref, Anova, Apsiyon, ARDGRUP, Aselsan, Barikat, Biletall, Bulutistan, Crs Soft, Detaysoft, EMFA, Enqura, ETA, FBT, Hediyesepeti, Hitit, Hype, Inomera, Inveon, ISSD, Infrasis, iyzico, Koalay.com, Kron, Litum, Logo, Logsign, Mobven, Otelz.com, Obilet, Paycell, Paycore, PayTR, Peakup,Pixery, Prosense, Rem people, RKSoft, RND, Robotistan, Simsoft, Sistem9, Tekna, Teknasyon, T-Soft, Tektronik, Testinium, Triomobil ve V-count.

Deloitte Technology Fast 50 Turkey 2019 listesine girmeyi başaran tüm firmaları tebrik ediyor, kendilerine Technology Fast 500 EMEA’da başarılar diliyorum. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir