Micro Focus LoadRunner, Temmuz sonuna kadar ücretsiz

Kurumların BT sistemlerini önden test edebilmesini sağlayarak performansla ilgili hata riskini azaltan Micro Focus LoadRunner, Temmuz ayının sonuna kadar ücretsiz kullanıma açıldı.

Micro Focus LoadRunner, Temmuz sonuna kadar ücretsiz kullanıma sunuldu.

Günümüzde işletmelerin tüm departmanlarında etki sahibi olan ve operasyonlara esneklik, hız ve doğruluk kazandıran bilişim tabanlı servisler, kesinti halinde öngörülemeyen maliyetler ortaya çıkartabiliyor. Bunu önlemek ise ürün ve hizmetlerin kullanıma sunulması öncesinde yapılacak yük ve performans testleriyle mümkün.

Micro Focus, kurumların BT sistemlerini önden test edebilmesini sağlayarak performansla ilgili hata riskini azaltan Micro Focus LoadRunner’ı Temmuz ayının sonuna kadar ücretsiz kullanıma açtı.

Micro Focus LoadRunner Nedir?

Micro Focus LoadRunner, BT sistemlerinin önceden test edilebilmesini sağlayarak performansla ilgili hata riskini azaltıyor. Olumsuz durumlara karşı önceden önlem almayı sağlayan LoadRunner, uygun sistem güçlendirmelerinin ve yazılımsal değişikliklerin yapılmasını sağlıyor.

Mobil uygulamada 3 saniye gecikme %25 kullanıcı kaybı demek

Ürün hakkında konuşan Micro Focus ADM Teknik Satış Danışmanı Tuna TokarlıLoadRunner ürünümüz ile, bulut üzerinde çalışacak bir uygulamanın binlerce kullanıcıya ulaştığında kilitlenmesi, bir e-ticaret sitesinde popüler olan ve çok ziyaret edilen bir ürünün erişilemez olması, bir mobil uygulamanın kilitlenmesi gibi olumsuz durumları önlemek mümkün. IDC’nin araştırmasına göre bir mobil uygulamada 3 saniyeden fazla gecikme olduğunda, kullanıcıların yüzde 25’i uygulamadan çıkıyor. Dolayısıyla kesintisiz çalışabilmek kadar belirli bir kalite standardını da koruyabilmek önemli. Kalite kontrol süreçlerinin vazgeçilmez bir parçası haline gelen yük ve performans testleri LoadRunner ile farklı alanlarda, sektöre özel çözümlere uyarlanarak ölçeklenebilir halde gerçekleştirilebiliyor. LoadRunner’ı kullanarak 5 milyondan fazla sanal kullanıcı ile oldukça zorlu kabul edilebilecek gerçek dünya şartlarını sanal olarak oluşturabilmek, ürün ve hizmetleri bu şartlarda test edebilmek mümkün” dedi.

COVID-19 döneminde kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmak isteyenler için ücretsiz

Yaşadığımız koronavirüs salgınının her büyüklükte işletme için zorlu bir dönem yaratığının farkında olduklarını belirten Tokarlı, bu sebeple, LoadRunner’ı Temmuz ayı sonuna kadar ücretsiz kullanıma açtıklarını da sözlerine ekledi.

Micro Focus, LoadRunner çözümleriyle her tür uygulamayı ve karmaşık senaryoyu, kurum içinde ve bulutta test etme olanağı sağlıyor. Kapsamlı ürün portföyü içerisinde farklı protokoller ve varlıklar desteklenirken, lisans merkezileştirme, gelişmiş raporlama yetenekleri, laboratuvar yönetimi gibi özellikler yer alıyor.

Micro Focus Satış Müdürü Zafer Akın ile gerçekleştirdiğim video röportaja aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir