Ozan Elektronik Para Webhelp’in Türkiye ofisi ile anlaştı

Bireysel kullanıcılar ile mikro-işletmeleri finansal servislerle buluşturan Ozan Elektronik Para, 55  ülkede faaliyet gösteren global  BPO şirketi Webhelp’in Türkiye ofisi ile anlaştı.

Hayata geçirilen iş birliği kapsamında Ozan Elektronik Para kullanıcıları, hem Türkiye’de hem de yurt dışında 7/24 çağrı merkezi hizmetinden faydalanabilecek.

Ozan Elektronik Para Webhelp’in Türkiye ofisi ile anlaştı

İş birliği neticesinde Ozan Elektronik Para’ya gelen çağrılar anında cevaplanarak, hızlı bir şekilde bilgi alınabilecek ve işlem yapılabilecek. Kullanıcılar, çağrı merkezindeki işlemlerini ilerleyen zamanlarda yurt dışından da olmak üzere, her yerden kolaylıkla gerçekleştirebilecek. Ozan Elektronik Para’nın kullanıcı deneyimi süreçlerine önemli bir katkı sağlayacak bu iş birliği, aynı zamanda uzaktan kullanıcı kazanımı alanını da kapsayacak.

Suner: “Uzaktan kullanıcı edinimi uygulaması başlayacak”

İmza töreninde konuşan Ozan Elektronik Para CEO’su Ömer Suner, “Ozan Elektronik Para olarak Webhelp  ile değerli bir iş birliğine imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Webhelp,  global platformda kendini kanıtlamış, alanının en iyi oyuncusu. İddialı global hedeflerimiz olduğu için Webhelp bu noktada aklımıza gelen tek çözüm ortağı oldu. Bu iş birliği sayesinde, gerek Türkiye’de gerekse dünyada   önemli işlere imza atacağımıza çok eminim. Ayrıca, yakın zamanda kullanıcılarımız için uzaktan kullanıcı edinimi uygulamasını da hayata geçirmeyi planlıyoruz. Bu noktada da Webhelp’ten  hizmet alacağız. Burada bir kullanıcı Ozan SuperApp’e kayıt olduğunda görüntülü görüşmeyi Webhelp müşteri  danışmanları ile gerçekleştirecek. Bunun yanı sıra, Ozan SuperApp’i Türkiye’den başlayarak önümüzdeki aylarda global pazarlara açarken de yine global bir çağrı merkezi çözümü olan  Webhelp ile çalışacağız.  İş birliğinde emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Global marka ve kurumlar ile iş birliklerini hız kesmeden sürdüreceğiz” diye konuştu. 

Tarakçı: “Birlikte büyümeye devam edeceğiz”

Webhelp Türkiye & Ürdün CEO’su Metin Tarakçı da imza töreninde yaptığı açıklamada, “Webhelp olarak iş ortaklarımızın büyüme hedeflerine ve marka sadakati oluşturmalarına katkıda bulunmayı çok önemsiyoruz. Ozan Elektronik Para ile başlayan iş ortaklığımız, birlikte yakalanan uyum ve geliştirilen başarılı projelerle devam edecek. Sektöründe lider firmalarla önemli iş birlikleri yapan ve yalnızca Türkiye’de değil uluslararası platformda da büyüme yolunda emin adımlarla ilerleyen Ozan Elektronik Para’nın yenilikçi yaklaşımı ve Webhelp’in güçlü deneyimi ile önümüzdeki yıllarda daha da katma değerli işlere imza atacağımıza ve birlikte büyümeye devam edeceğimize inanıyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir