Ozan SuperApp’te “Uzaktan Kullanıcı Kabulü” süreci başlıyor

Ozan SuperApp, Identify Türkiye iş birliği ile “Uzaktan Kullanıcı Kabulü” sürecini başlatıyor.

Ozan Elektronik Para, hızlı ve kolay bir “kullanıcı kabulü” deneyimi için önemli bir adım atarak Identify Türkiye ile anlaştı. Bu anlaşma kapsamında Ozan SuperApp kullanıcıları, kimlikleri ile dünyanın her yerinden anında hesap açabilecek.

Yaptığı her iş birliğinde kullanıcı odaklı olmanın altını çizen Ozan Elektronik Para, dijital dünyanın sağladığı kolaylıkları Identify Türkiye ile kullanıcılarına sunma kararı aldı. Kullanıcılarına kolay ve güvenli bir şekilde çevrimiçi kimlik tespiti hizmeti sunan Identify Türkiye, Ozan Elektronik Para’ya kullanıcı edinme süreci için altyapı hizmeti verecek. Global bir Fintech olan Ozan SuperApp, sunacağı bu hizmet ile dünyanın her yerinden yeni kullanıcı kazanabilecek.

Ozan SuperApp’te “Uzaktan Kullanıcı Kabulü” süreci başlıyor

Ozan Elektronik Para CEO’su Ömer Suner: “Yaptığımız tüm iş birliklerinde kullanıcı deneyimini merkeze koyarak, deneyimi sürekli olarak geliştirmeye özen gösteriyoruz. Bu nedenle kullanıcılarımızdan gelen her bir yorum bizim için çok değerli. Tam da bu noktada önemli bir adım attık ve Identifty Türkiye ile değerli bir iş birliği yaptık. Bu iş birliği sayesinde Ozan SuperApp kullanıcıları, dünyanın neresinde olursa olsun kimlikleri ile anında hesap açabilecek. Böylece, kolaylığın yanında veri ve kimlik güvenliğini de kullanıcılarımıza sağlamış olacağız. Identify Türkiye ekibine bu süreçte bize verdikleri destekten ve özverili çalışmalarından dolayı Ozan Elektronik Para ekibi adına bir kez daha teşekkür ediyorum.”  dedi.

Identify Türkiye Genel Müdürü Ali Haydar ÜnsalIdentify Türkiye olarak Türk fintech sektörünün önemli oyuncularından Ozan Elektronik Para’nın uzaktan müşteri edinim süreçlerine yetkin teknoloji ve regtech tecrübemiz odağında geliştirdiğimiz çözümlerimizle güç katmaktan mutluluk duyuyoruz. Identify Türkiye olarak fintech sektörünün, uzaktan kimlik doğrulama işlemlerinin yaygınlaşmasıyla giderek daha güçlü hale geleceğini ve küresel arenada ivme kazanan sektörün dijitalleşmenin bel kemiğini oluşturacağından eminiz. Bu işbirliği Ozan Elektronik Para’nın mevcut müşterilerini koruma ve potansiyel müşterileri kazanma konusunda müşteri deneyiminin iyileştirilmesini sağlayacak. Ozan Elektronik Para’nın müşterisi olmak isteyen kullanıcılar sunduğumuz KYC çözümü sayesinde sadece yüzlerini, bir kimlik belgesini ve kameralı bir dijital cihazı kullanarak dünyanın her yerinden Ozan Elektronik Para’nın sunduğu finansal işlemlere dakikalar içinde erişebilecekler. Bu süreçte müşteri deneyimini etkileyen görüntü donması, ses gecikmesi, uzun bekleme süreçleriyle karşılaşmayacaklarını 5 yıllık kimlik doğrulama teknolojimizle garanti ediyoruz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir