Papara iletişim çalışmaları için PİAR İletişim’i seçti

Kullanıcılara güvenli, basit ve adil finansal hizmetler sunan Papara, tüm iletişim çalışmalarını artık PİAR İletişim ile yürütecek.

Papara iletişim çalışmaları için PİAR İletişim’i seçti

2016 yılından bu yana geleneksel bankaların sahip olduğu sınırları aşarak kullanıcılara güvenli, basit ve adil finansal hizmetler sunan Papara, tüm iletişim çalışmalarını artık PİAR İletişim ile yürütecek.

Kullanıcılarına haftanın 7 günü 24 saat anında para transferi, 7/24 tüm banka hesaplarından, tüm ATM’lerden veya PTT şubelerinden para yatırma, çekme, fatura ödeme gibi imkanları ücretsiz sunan Papara’nın 4 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunuyor. Papara, tüm dünyada kullanılabilen Papara Card ile yapılan harcamalarda Cashback Programı ile anında nakit iade kazandırırken, yapılan tüm harcamaları grafiklerle kategoriler halinde takip edebilme imkanı ile de bütçe yönetimini kolaylaştırıyor.

Ülkemizde en büyük banka alternatifi olarak tanımlanabilecek bir dinamik girişim olan Papara, daha önce KPMG ve H2 Ventures tarafından “Global Fintech 100” listesine girdi. Papara ayrıca PSM ve VISA’nın en iyi fintech girişimi olarak seçilmişti.

Papara Hakkında

Papara 2016 yılında basit, hızlı ve kolay erişilebilir ürünlerle finansal hizmetleri tabana yaymak ve finansal kapsayıcılığı artırmak amacıyla kuruldu. Her yıl ortalama 8.8 kat büyüyerek 2020 yılında 4 Milyonun üzerinde bireysel kullanıcıya ulaştı. Son 4 yılda Papara kullanıcıları geleneksel finansal ürünler yerine Papara’yı tercih ederek 500 Milyon TL’nin üzerinde tasarruf ettiler. Kurumsal ve sosyal başarıları neticesinde Papara, KMPG ve H2 Ventures tarafından her yıl yayınlanan Global Fintech 100 Listesinde yer aldı. VISA tarafından Türkiye’de yılın girişimi seçildi. 

Bireysel kullanıcılarına ücretsiz bir hesap, ücretsiz bir kart ve ücretsiz para gönderme hizmetleri sunan Papara; 500’ü aşkın işyerine de kurumsal ödeme hizmetleri de sunuyor.

Papara’nun Endeavor Girişimi seçildiğini sizlere duyurmuştum.

Papara Endeavor Girişimi seçildi. Ülke adayımız Papara Endeavor Seçim Sürecinin son ayağında Uluslararası Seçim Panelinde Endeavor girişimi seçildi.

2016 yılından bu yana geleneksel bankaların sahip olduğu sınırları aşarak kullanıcılara basit ve adil finansal hizmetler sunan Papara, Endeavor girişimi unvanını aldı.

Geçtiğimiz mayıs ayında yerel seçim panelinde ülke adayı olarak belirlenen Papara, 13-15 Temmuz tarihlerinde çevrimiçi olarak 5’inci kez düzenlenen ve Endeavor Seçim Sürecinin son ayağı olan Uluslararası Seçim Panelinde Endeavor girişimi seçildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir