Papara Net Tavsiye Skoru’nda Zirvede

Papara, kullanıcıların tavsiye ettiği markalar değerlendirmesinde %76’lık orana sahip olurken, Net Tavsiye Skoru (NPS) ise 72 olarak gerçekleşti.

Elektronik para hizmetlerinde hızla büyüyerek 11 milyonu aşkın kullanıcıya ulaşan Papara, geleneksel finans ürünleri ve finansal hizmetler karşısında getirdiği çözümleri, nakdin dijitalleşmesini sağlayan yenilikçi uygulamaları ve ‘Banka değil, Papara!’ temasını işleyen reklam kampanyası ile kullanıcısının gönlünde taht kurmayı başardı.

Papara’nın bu başarısı, araştırma şirketi Estima tarafından Papara için gerçekleştirilen ‘Ekim 2021 Dijital Finansal Hizmetler Marka Bilinirlik ve Algı Araştırma’nın sonuçlarıyla da teyit edildi. 15-55 yaşları arasında, ABC1C2 sosyo-ekonomik sınıfa mensup, son 1 ay içerisinde mobil finansal hizmetlerden yararlanan kişilerle yapılan markaların tavsiye değerlendirme araştırmasının sonucuna göre Papara, ilk sıradaki yerini korumayı başardı.

Yılın üçüncü çeyreğinde, memnuniyet skorlarının tümünde anlamlı bir artış gösteren Papara, aralarında banka ve elektronik para firmalarının yer aldığı araştırmada, Net Tavsiye Skoru en yüksek marka oldu. Tüm memnuniyet skorlarında artış gösteren Papara’nın ‘Banka değil, Papara!’’ temasını işlediği reklamlarının da beğeni düzeyi, yüzde 80’in üzerinde gerçekleşti.

Ahmed F. Karslı: “Kullanıcı deneyimine odaklanarak büyüyoruz”

Hayata geçirdikleri her yeniliğin, attıkları her adımın kullanıcılarda karşılık bulduğunu söyleyen Papara Kurucusu ve CEO’su Ahmed Faruk Karslı, “Bugün sayısı 11 milyonu aşan kullanıcımıza, finansal hizmet ve ürünlerde çağın gerektirdiği deneyimi yaşatıyoruz. Geleneksel bankacılığın kanıksanmış kısıtları arasına sıkışmadan, hayatı teknoloji ile kolaylaştıracak ürün ve hizmetler üzerinde duruyoruz. Tüm bu çabamızın karşılığını, Estima tarafından hazırlanan araştırmanın sonuçlarından okumak çok keyif verici.” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir