People Make The Brand 2018 Başlıyor

People Make The Brand 2018 için geri sayım başladı. Konferansın bu yılki konusu “Organizasyonel Kültür”.

People Make The Brand 2018 Başlıyor

6. yılında da insan kaynakları, pazarlama ve iletişim dünyasını bir araya getirecek olan Türkiye’nin en önemli işveren markası konferansı People Make The Brand’in konuşmacıları belli oldu.

30 Kasım’da düzenlenecek olan People Make The Brand 2018, Universum Türkiye’nin En Çekici İşverenleri araştırma sonuçlarını da dünya karşılaştırmaları ile ele alacak. Konferans, yalnızca öğrencilerin katılımına açık olacak People Make The Brand Campus oturumu ile de bir ilke imza atan konferans, öğrencilere yönelik bir çalışma yapılacak.

 

 

People Make The Brand 2018’in Konuşmacıları

People Make The Brand 2018 Konuşmacıları

 

Universum Orta Doğu Direktörü ve Dinamo Danışmanlık Kurucu Ortağı Evrim Kuran’ın açılışını yapacağı konferansın moderatörlüğünü Harvard Business Review Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Serdar Turan üstlenecek.

Konferansın konuşmacıları arasında Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Eczacıbaşı, iş ve teknoloji dünyasındaki kişisel deneyimlerinin yanı sıra Türkiye’nin bu alanda yaşadığı dönüşümleri ve dünyadaki son gelişmeleri “Daha Yeni Başlıyor: Geleceğin Dünyasında Esneklik, Yakınsama, Ağ Yapısı ve Karanlık Taraf” başlıklı kitabı ekseninde ele alacak. Abdi İbrahim CEO’su Dr. Süha Taşpolatoğlu, Abdi İbrahim’in cesur kültürü, hayatı iyileştiren çalışma kodları ve ilaç sektöründe yenilikçi işveren markası yaklaşımları hakkında Harvard Business Review Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Serdar Turan ile söyleşi yapacak.

Futurebright Araştırma Kurucusu ve Ortağı Akan Abdula, konuşmasını “Algoritmalar Çağında Kültür” yeni dünya düzenini ve bu sistemin kültüre olan etkisini People Make The Brand Sahnesi’nde katılımcılarla paylaşacak. Adel Genel Müdürü Evrim Hizaler, Türkiye’de nesillerin eğitiminde önemli bir pay sahibi olan Adel’in çok kuşaklı, çok kültürlü yapısı olan liderlik ettiği değerli mirasın iş yapış biçimleri üzerindeki etkilerini anlatacak.

 

People Make The Brand 2018 Başlıyor

People Make The Brand 2018 Başlıyor

The Tap in Team Kurucusu Erin Willett, otantik, duygusal olarak yol gösterici liderlerin dayanıklı ve inovatif kültürlerini nasıl cesaretle inşa ettiklerini anlatacak.

Gazeteci Serdar Kuzuloğlu, “Teknolojinin Felsefesi” başlığıyla ibreyi kendimize çevirmemiz konusunu anlatacak.

Universum Global Strateji Başkanı Richard Mosley, kurumsal değerlerin şirket stratejilerini desteklemesi ve organizasyonun genel işleyişinde fark yaratması için atılması gereken adımlarla ilgili yol gösterecek.

Uzm. Dr. Kerem Dündar kültürel değişimi yeni bir amaç olarak tanımlamayı ya da stratejiyi kavram olarak yeniden tanımlamayı beyin dostu şirket olarak nasıl başaracağımızı paylaşacak.

Universum Stratejik Danışma Kurulu Başkanı Claudia Tattanelli, güçlü işveren markaları inşa ederken farklı kültürleri tanımanın önemine vurgu yapacak.Claudia Tattanelli, her yıl 60 ülkede 1,5 milyondan fazla gençle gerçekleştirilen Universum İdeal İşverenler Araştırması’ndaki ana içgörüleri anlatacak.

 

Konferansta Bir İlk, People Make The Brand Campus

Yalnızca öğrencilerin katılımına açık olacak People Make The Brand Campus oturumu ile de bir ilke imza atan konferans, öğrencilere yönelik bir çalışma yapılacak. People Make The Brand – Campus programında Evrim Kuran, Prof. Dr. Özgür Demirtaş ve ATÖLYE Kurucu Ortağı Kerem Alper konuşmacı olarak yer alırken, Garanti Bankası özel bir panel gerçekleştirecek.

 

 

People Make the Brand 2017’de neler oldu? 

Beşinci People Make the Brand Konferansı, daha önceki yıllarda olduğu gibi işveren markası alanındaki gelişmeleri ve trendleri, yerli ve global pek çok işveren markasının stratejik yaklaşımlarını seyircilerine sunmuştu.

People Make the Brand 2017’de neler olduğunu merak ediyorsanız, konferansın ardından aldığım notlara aşağıdaki yazımdan ulaşabilirsiniz.

People Make The Brand 2017’nin Ardından

 

 

People Make The Brand ile Yakınlaşın.

 

 

People Make The Brand – İşveren Markası Konferansı‘na buradan http://www.peoplemakethebrand.com/kayit kayıt olabilirsiniz.

People Make The Brand – İşveren Markası Konferansı‘nda anlık paylaşımları #peoplemakethebrand hashtag’i üzerinden gerçekleştirilecek.

Sosyal hesaplarını takip ederek bu harika konferansa daha da yakınlaşabilirsiniz.

Facebook

Twitter

Instagram

Linkedin

 

Gelecek olanlarla görüşmek üzere 🙋🏼

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir