Sekizinci Seviye: Bir Ruhun Yüzyılları Aşan Savaşı

Kitapsaati Yayınları’ndan çıkan, Zafer Balaban ve Faruk Emre Özünlü’nün yeni romanı “Sekizinci Seviye: Bir Ruhun Yüzyılları Aşan Savaşı” Mart ayı başında raflardaki yerini aldı.

Yeniden Doğuş Kavramına İnanır mısınız?

Milattan önce 1457 yılında genç Kasiya, milattan sonra 645 yılında kılıç ustası Daichi, 871 yılında savaşçı Bjarke, 1099 yılında bir papaz ve şövalye Jean de Payene, 1187 yılında genç emir Ahmed Seyfeddin Ebu Süleyman, 1944 yılında Yüzbaşı Stefan Witek, 2007 yılında iş adamı Kaan Büke.

 

Hepsi de Savaşçı Ruhlu Bu Yedi Farklı Kişiyi Ne Bekliyor?

Yüzyıllar önce Mısır’da başlayıp, Japonya, İngiltere, Kudüs ve Polonya’dan 2007 yılına ve İstanbul’a kadar uzanan bu hikâyede, farklı yüzyıllarda yaşamış yedi farklı kişiyi birbirine bağlayan ve bizi biz yapan gerçeklerle bağlantısı olan gizemli bir sır var!

 

Fatih Portakal’ın Arka Kapak Yazısıyla

Yedi gizemli hikâyenin oluşturduğu Sekizinci Seviye’de; yaşamla ölümün gizemi üzerine inanç, adanmışlık, tekâmül ve en ilkel dürtüleriyle hayatta kalma savaşı işleniyor. Yazarlar Zafer Balaban ve Faruk Emre Özünlü, bu yedi ayrı hikâyeyi birbirine ustaca bağlıyor.

Hazırlık aşamasında kitabı okuyan Fatih Portakal’dan da tam not alan bu kitabı okuduktan sonra yaşamınızı sorgulamaya hazır olun! Belki şimdiki yaşamınız da bir zaman yolculuğu geçirmiştir…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir