Thalia Natural Parfümleri

Thalia Natural Parfümleri, Thalia Natural Beauty markasının en yeni ürün gamını oluşturuyor. Çıktığı gün eşim ve kendim için sipariş ettiğim parfümleri merak edenler için detaylı bir yazı yazdım. Ürünlerin içerik bilgisini ve özelliklerini okumaya lütfen devam edin.

Yaklaşık 1,5 yıldır Thalia markası benim için vazgeçilmez oldu. Kostik, koruyucu ve paraben içermeyen ürünlerini gönül rahatlığı ile kullanıyor, eşime dostuma hediye ediyorum. Konuyla ilgili olarak kullandığım ürünleri sizlere bir blog yazısı ile duyurmuştum. Thalia sabun kullananlar ve doğal ürün sevenler yazımı mutlaka okusun. Yazıma aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

Gönlü Doğallıktan Olanlara Thalia Natural

 

Şimdi gelelim yeni Thalia Natural parfümlerine ve özelliklerine…

Thalia Natural Parfümleri 

Yaklaşan sıcak yaz günlerinde ya da soğuk kış zamanlarında, birçoğumuzun en çok dikkat ettiği konulardan birisi kokumuzdur. Bunun için de elbette hemen herkes parfüm kullanımına başvuruyor. Fakat burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, kullandığımız ürünlerin sağlımızı nasıl etkilediğidir. Bu nedenle tercihlerimizi doğal ürünlerden yana kullanmalıyız. Eğer bu tür ürünlerde doğallığa dikkat ediyorsanız, son zamanlarda severek kullandığım ve size önerebileceğim harika bir seçenek var; Thalia Natural Parfümleri.

Thalia Natural parfümleri, diğer Thalia ürünlerinde olduğu gibi doğal olması ile öne çıkıyor. Thalia Natural Erkek parfümleri ve Thalia Natural Kadın parfümleri olarak çeşitleri bulunan parfümlerin kendi içinde de birçok farklı seçeneği var. Thalia Natural markasının ana amacı, doğallığa ve kullandıkları ürünlerin sağlıklı olmasına özen gösteren kişilere hitap etmek.

Thalia Natural parfümlerinin geniş skalası ise hemen hemen her kullanıcıya hitap ediyor.

Thalia natural parfümlerinin ambalajları da çok şık ve kokuları kalıcı. Ürünler henüz yeni piyasaya sunuldu.

 

Thalia Kadın Parfümleri 

Altı farklı çeşitte satışa sunulan kadın parfümlerinden benim favorim Moonstone. Thalia Kadın Parfümlerinin içeriklerini merak edenler için işte detaylar.

Thalia Lindy Hop 

Bu seçeneğin amacı farklı ve eğlenceli olmak. Parfüm ismini ise nostaljik bir dans çeşidi olan Lindy Hop’tan alıyor. Thalia Natural’in bu parfümü, neşenin diğer duyguların üstüne çıktığı, melodilerin esintilere dönüştüğü ve cazın parfüm notalarıyla buluştuğu bir aşk gibi ortaya çıkıyor.

İçerik olarak bu ürün karamel, şeftali, portakal çiçeği ve amber karışımı ile tatlı ve rahatlatıcı bir koku olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca ürün 100ml. cam şişede gelen ve kolayca uygulanabilir şık bir ambalaj ile geliyor.

Thalia Carnelian

Carnelian ürünü taze ve baştan çıkarıcı bir parfüm, Thalia Natural bu parfümü antik çağlardan ilham alarak tasarlamış. Ürün antik çağlardan gelen kalp taşı, büyülü Carnelian ve floral ile oluşturulmuş bir kompozisyona sahip. Bu da narenciyeden gelen tazelik, turuncu çiçekler, yasemin ve kremalı sandal ağacı karışımına sahip katmanlı bir etki sunuyor bizlere.

Diğer Thalia Natural parfüm ürünleri gibi, Carnelian da 100ml cam şişede ve oldukça şık bir ambalaj ile bizlere sunulmuş.

Thalia Moonstone 

Güçlü ve sofistike bir seçenek olan Moonstone parfümü, isminden anlaşılacağı üzere ay ışığı ve mitolojiden esinlenerek tasarlanmış. Kadınlara özel tasarlanan bu ürün ay ışığı damlaları gibi kadınsı, romantik ve sezgili modern kadınlara hitap ediyor.

Moonstone içerik olarak Sicilya bergamotu, Frenk üzümü ve Mandarin yağının karışımından oluşan enerjik bir seçenek. Hafif bir frezya ve gül ile çiçeksi bir nota ve hepsini birbirine bağlamak için kremalı vanilya dokunuşuna sahip. Son olarak ise Patchouli yağı, kehribar ve Orcanox eklenerek odunsu ve hoş bir sıcaklıkla parfümün asıl karakteri oluşuyor.

Thalia Bachata

Tatlı ve oryantal bir dokunuşa sahip bu ürün, müzik akımı Bachata’dan esinlenerek tasarlanmış.

Kompozisyon olarak tatlı ve canlı meyve notlarına ek olarak taze ve deniz kokulu citrus notları ve amber yorumu ile birleşen modern bir seçenek. Pudralanmış meyvelerin kremsi tatlılığı, şeftali ve mandalinanın güçlü aroması ile sofistike bir dokunuş kazanıyor.

Thalia Malachite 

Büyülü ve taze bir koku olan Malachite değerli taşlardan esinlenerek oluşturulmuş bir ürün. Malachite taşının büyülü ve arındırıcılı yeşili, enerjik notlar ile birleştirilmiş. Bu kokuda üst notalarda yeşil, mor yaprak elma, greyfurt ve manolya dokunuşları bulunurken, kalp notalarda vadi, gül ve menekşe hissediliyor. Dip notalarda sandal ağacı, kehribar ve misk ile kendini hissettiren Malachite kullanımı ve taşıması kolay 100ml’lık şık bir cam şişede geliyor.

Thalia Jive 

Özgün ve feminen bir koku olarak karşımıza çıkan Jive, kahve çekirdeği akorlarının keskinliğine ve canlı beyaz çiçeklerin hafifliğinin oluşturduğu zıtlığa sahip. Bir taraftan feminen ve yumuşak, diğer taraftan ise hükmedici ve tutkulu bir seçenek olan Jive, dip notalarda vanilya ve odunsu dokunuşlar ile dikkat çekiyor.

 

 

Thalia Erkek Parfümleri  

Dört farklı çeşitte satışa sunulan erkek parfümlerinden eşimin favorisi Musgrative. Thalia Erkek Parfümlerinin içeriklerini merak edenler için işte detaylar.

 

Thalia Paso Doble 

Cesur ve lider özellikleri öne çıkaran Paso Doble dansından esinlenilerek tasarlanan bu seçenekte, tutkulu ve enerjik notalar karşımıza çıkıyor. Üst notalarda fesleğen, lavanta ve limonun ferahlatıcı etkisi, güçlü baharat notaları, karanfil, tarçın, sedir ve paçuliyle etkisine devam ediyor.

Thalia Obsidian – 212 VIP  

Obsidian – 212 VIP, isminden anlaşılacağı üzere obsidian taşından esinlenerek tasarlanmış. Enerjik ve maceraperest bir karaktere sahip olan ürün, maskülen kral ağacı notaları ile duyuları tetiklerken, taze baharat ve odunsu notalar ile enerjinizin tüm çevreyi etkilemesini sağlıyor.

Thalia Capoiera 

Özgün ve enerjik obsidian dansından ilhamla tasarlanan bu ürün, amber, bergamut, tütün ve baharatın baş döndüren notalarına sahip.

Thalia Musgrative  

Son olarak güçlü ve sofistike bir tasarım olan Musgrative mükemmel bir kalıcılıkla son ana kadar ambroxan önderliğinde iris ve yasemin, orta notalarda ud ve amber, ilginç olarak da vücut ısısının artması ile biraz da kullanıcının kendisi gibi kokuyor.

 

Thalia Natural’a sosyal hesaplarını takip ederek daha da yakınlaşabilirsiniz.

Twitter

Facebook

Instagram

 

 

Thalia Natural Beauty Hakkında.

Thalia Natural parfümleri üreticisi Thalia Natural markası doğal güzelliği öne çıkaran kozmetik ürünlerini geliştirmek üzere 2006 yılında Akten Kozmetik tarafından yaratılmış. 55 yıllık kozmetik ve ilaç sektörü tecrübesiyle Akten Kozmetik, doğal sabun ile başlayan doğal güzellik ürünlerini cilt bakım ve saç bakım kategorileriyle genişletmeye devam ediyor. 

Avrupalı ve Türk uzmanlarla beraber yüzlerce saatlik Ar-Ge çalışmalarıyla geliştirilen Thalia ürünlerinin formülasyonları doğal bitki özlerinden oluşmaktadır. Böylece Thalia ürünleriyle doğadan gelen güzelliği bozmadan kullanıcılarına ulaştırabiliyor. 

Fayda görmeniz dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir