ThoughtWorks “inovatif dijitalleşme”nin kapısını açıyor!

Toplam 15 ülkedeki 42 ofisiyle şirketlerin dijital dönüşümüne destek veren ThoughtWorks, küresel vizyonunu Türkiye’deki şirketlere taşıyor.

Şirketlerin ihtiyaçlarına özel sundukları yazılım çözümleri ile rekabetçi hale gelmelerini sağladıklarını belirten ThoughtWorks Türkiye Yöneticisi Güvenç Güngör, “Özel, farklı ve inovatif iş fikirleri geliştirerek şirketlerin çağı yakalamalarını sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

 ThoughtWorks 

Toplam 15 ülkedeki 42 ofisiyle şirketlerin dijital dönüşümüne destek veren TW, küresel vizyonunu Türkiye’deki şirketlere taşıyor. Şirketlerin ihtiyaçlarına özel inovatif iş fikirleri ve yazılımlar geliştirerek çağı yakalamalarını sağladıklarını belirten TW Türkiye Yöneticisi Güvenç Güngör, “Farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlere özel çözüm ve fikirlerle karlılık oranlarını arttırmalarını ve daha rekabetçi bir yapıya sahip olmalarını sağlıyoruz” dedi.

Perakende ve finans sektörlerine özel çözümleriyle birçok ödüle layık görülen Amerika merkezli ThoughtWorks’ün 4 bin 300 çalışanı bulunuyor. Küresel teknoloji danışmanı ThoughtWorks, iş inovasyonu, teknik çözüm gelişimi ve dijital strateji hizmeti sunarak, şirketlerin sürdürülebilir ticari başarı, kaliteli yazılım ürünleri ile değişime adapte olan organizasyonlara dönüşmelerini sağlıyor.

 

ThoughtWorks, Hepsiburada.com ile Türkiye pazarına girdi. 

Türkiye pazarına Hepsiburada.com için gerçekleştirdikleri proje ile başarılı bir giriş yaptıklarını belirten Güvenç Güngör, süreci şu sözlerle anlattı: “Hepsiburada.com, büyümeyi sürdürmek, tekil kullanıcıların etkileşimini artırmak ve sitenin tekrar ziyaret edilme sıklığını artırmak için bizimle çalıştı. Onlara özel geliştirdiğimiz strateji kapsamında ciro artışını sağlamak, karlılığını korumak ve organik trafiğini artırmak için platformu daha hızlı, pürüzsüz ve daha esnek bir online mağaza haline getirmeyi hedefledik.

ThoughtWorks, Hepsiburada.com’un tüm organizasyonunda çevik yazılım pratikleri uygulamasıyla yeni masaüstü siteyi daha verimli hale getirdi. Eş zamanlı olarak ThoughtWorks ekibi, Hepsiburada.com’un mobil web sitesini geliştirdi. .NET teknolojileri kullanılarak, Hepsiburada.com müşteri ve satıcılarının ihtiyacı olan kullanıcı deneyimi sunuldu.

 

ThoughtWorks, şirketlere özel ekipler oluşturuyor.

ThoughtWorks ’ün kurumlara belirli bir ürün ya da çözüm sunmak yerine onlarla birlikte ihtiyaçlarını belirlediğini ve ihtiyaçlarına özel çözümler üretmek için şirketin içinde çalışacak ekipler oluşturduğunu da kaydeden Güngör, “TW dünyada sadece bir yazılım şirketi olarak değil, müşteri ihtiyaçlarını ortaya koyup en uygun çözümleri bulma konusunda danışman olarak konumlanıyor.

Geliştirdiğimiz çevik yazılım uygulamaları ile müşterilerimizin yazılım kalitelerini yükseltiyoruz. ThoughtWorks ‘ün en önemli farkı, müşterileri ile uzun süreli iş birliği kurması ve projeyi tamamlamanın ötesinde müşteri ekiplerini de çözüm sürecinin içine dahil ederek eğitmesi. TW için başarılı bir proje, “müşterisinin kendisine ihtiyacı kalmadığı” noktada tamamlanmış oluyor” dedi. .

 

 

ThoughtWorks Hakkında:

Dünyada 15 ülkede bulunan 42 ofisi ve 4 binden fazla çalışanı ile şirketlerin sürdürülebilir ticari başarı, kaliteli yazılım ürünleri ile değişime adapte olan organizasyonlara dönüşmelerinde yardımcı oluyor. Yirmi yılda 6 bin 500’den fazla projede edindiği tecrübe ile geliştirdiği pratikler, yazılım geliştirme yöntemleri, yazılım sektörüne yaptığı katkıları ile devrimsel bir yaklaşım benimsiyor.

Şirketlerin dijital dönüşümlerine destek olmayı ve var olan iş modelleri karşısında farklı ve inovatif düşünebilmelerine yardımcı olmayı hedefliyor. Firma, Türkiye’de 2014 yılından bu yana şirketlerin ihtiyaçlarına özel yazılım çözümleri ile iş inovasyonu, teknik çözüm gelişimi ve dijital strateji hizmetleri sunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir