Vertiv iki yeni güç dağıtım sistemini tanıttı

Vertiv, veri merkezi yönetimini ve ölçeklenebilirliği basitleştirmek için iki yeni güç dağıtım sistemini tanıttı. 

Liebert® RXA uzaktan güç paneli (RPP) endüstrinin en küçük ayak izlerinden birinde yüksek yoğunluklu güç uygulamaları için esnek ve güvenli bir çözümken Liebert® MBX busway sistemi, her boyuttaki veri merkezinde güvenilir havadan elektrik dağıtımına izin vererek ekipman için kullanılabilir alan bırakıyor. Her iki ürün de Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da (EMEA) mevcut.

Birçok veri merkezi geleneksel olarak sunucu raflarına enerji vermek için amaca yönelik elektrik güç dağıtım sistemlerini kullanıyor. Bununla birlikte özel çözümler daha uzun teslim süreleri gerektiriyor ve orjinal ekipman üreticileri (OEMs) tarafından ön sertifikalandırılmalarının yapılmamış olması hizmet verirken sorunlar yaratabiliyor.

Özellikle sunucu odalarına veya ağ dolaplarına esnek bir şekilde yerleştirilebilen, yerden tasarruf sağlayan yeni Liebert RXA gibi standartlaştırılmış bir uzaktan güç paneli (RPP), yüksek yoğunluklu uygulamalar için özel yapım sistemlere karşı kendini kanıtlamış bir alternatif. Önceden oluşturulmuş ve yapılandırılmış, onaylanmış ve test edilmiş Liebert RXA, şube devrelerine bağlandıktan sonra kullanıma hazır elektrik dağıtımı sağlayarak tesisin faaliyete geçmesini, genişlemesini ve daha büyük veri merkezileri ağlarının genel yönetimini basitleştiriyor.
Çözüm, zemin alanını optimize ederken farklı tesis ihtiyaçlarını ve gelecekteki büyümeyi karşılamak için esnek özellikler ve çoklu yapılandırma seçenekleri sunuyor. Ayrıca, bu yeni nesil standartlaştırılmış uzaktan güç panelleri (RPP), yerleşik akıllı izleme yetenekleri sağlıyor ve Vertiv™ Liebert® DPM aracılığıyla akıllı güç izleme ve sistem kontrolü, herhangi bir yük dengesizliğine daha hızlı yanıt verebiliyor, kritik sistemlerin kullanılabilirliğini artırıyor ve değerli sunucu ekipmanına zarar verebilecek ve plansız kesintilere neden olabilecek sorunları önleyebiliyor. Yenilikçi tasarımı sayesinde Liebert RXA, endüstrinin en küçük ayak izlerinden birini sunarken parmak güvenlikli özellikler operatörler için yüksek güvenlik sağlıyor.

Zemin alanı bir seçenek olmadığında, Liebert® MBX busway, soğutma hava akışını en üst düzeye çıkarmanın doğal faydasıyla, her büyüklükteki veri merkezinde güvenilir ve ölçeklenebilir güç dağıtımı sağlayan çok amaçlı bir raf üstü çözümünü temsil ediyor. Bu birinci sınıf busbar sistemi, ihtiyaç duyulan minimum dış destekle geliştirmeleri ve uyarlamayı destekleyen çeşitli kapasite ve bağlantı seçenekleri sunarak, işletmelerin zaman içinde güç dağıtım altyapısını uygun bir maliyetle optimize etmelerine ve uyarlamalarına olanak tanıyor. Çalışırken değiştirilebilir dağıtım kutuları ve uyarlanabilir busbar, geliştirmeler ve düzen değişiklikleri sırasında bile kritik yüklere sürekli güç dağıtımı yaparak esnekliği ve kullanılabilirliği en üst düzeye çıkarıyor. Hafif ve sağlam alüminyum busway şasisi, servis sırasında maksimum güvenliği sağlamak için entegre parmak güvenliği özellikleri ve çığır açan tasarımıyla IP2X sertifikalı ve IEC 61439-2 uyumlu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir