BTCTurk Yeni Malatyaspor ile Lig Renkleniyor

BTCTurk Yeni Malatyaspor ile lig renklenmeye hazırlanıyor. Heyecan verici sponsorluk anlaşmasının detaylarını yazımda bulabilirsiniz.

BtcTurk, 2019–2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda Yeni Malatyaspor Kulübü ile isim sponsorluğu anlaşmasına imza attı. Heyecan verici gelişmenin detayları yazımda.

BtcTurk, Türk futbol sektörünün geleceğine duyduğu güveni, Yeni Malatyaspor Kulübü ile yaptığı sponsorluk anlaşması ile taçlandırdı. BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek’in katıldığı basın toplantısında, sponsorluğun detayları paylaşıldı.

BtcTurk, 2019–2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda Yeni Malatyaspor Kulübü ile isim sponsorluğu anlaşmasına imza attı.

BTCTurk Yeni Malatyaspor ile Lig Renkleniyor

Sarı siyahlı kulüp, “isim ve forma göğüs sponsorluğu” içeren bu anlaşma ile 1 yıl için 7.5 milyon TL’yi kasasına koyacak. Anlaşma süresince kulübün yeni adı “BTCTurk Yeni Malatyaspor” olarak anılacak.

BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, sponsorluğun kapsamı hakkında bilgi verdi ve heyecanını bizlerle şöyle paylaştı.

Şimdi de ülkemizde ve dünyada bir başka ilke imza atmanın ve TFF Süper Lig’in başarılı kulüplerinden Yeni Malatyaspor ile BtcTurk markamızı bir araya getirmenin heyecanını yaşıyoruz. Türk sporu ve futbolunun geleceğine duyduğumuz inanç ve güvenle katkılarımızı önümüzdeki yıllarda da artırarak sürdürmeyi hedefliyoruz. BtcTurk Yeni Malatyaspor’un da TFF Süper Lig’e katacakları ile bu vizyona önemli ivme sağlayacağına inancımız tamdır. Bu vesile ile iş birliğimizin hayata geçmesinde emeği geçen başta Sayın Başkan Adil Gevrek ve yönetim kurulu üyeleri olmak üzere BtcTurk Yeni Malatyaspor ekibine de teşekkür ediyorum”.

Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek ise; “Kripto para sektörünün ülkemizdeki öncü kuruluşu olan BtcTurk’ün yaptığı çalışmaları Türkiye’nin geleceği için çok kıymetli görüyoruz. Bu vizyona sahip bir marka ile iş birliği yapmaktan da ayrı bir mutluluk ve gurur duyuyoruz. BtcTurk’e katkılarından dolayı teşekkürlerimi sunuyor, her iki taraf ve Türk futbolu için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Ülkemiz için bir ilk olan bu anlaşma, daha renkli geçecek bir ligin habercisi. BtcTurk kısa süre içerisinde pek çok başarıya imza atmış, marka değerini yükseltmişti. Sosyal medyada ses getirecek çalışmaları şimdiden gözümde canlandırabiliyorum. Kendi adıma çok sevindim, hem kripto camiasına hem de Türk futboluna hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.

BtcTurk, profesyonel yatırımcılara yönelik BtcTurk | PRO’ya BTC ve USDT paritelerini eklemişti. Platform üzerinden erişilebilecek yeni pariteleri yazımda bulabilirsiniz.

Fayda görmeniz dileğiyle.

  1 Yorum

  1. Pingback: BtcTurk 7 Yaşında - Fundalina

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir