CES 2022’den Anker’e 7 ödül

Anker, teknoloji dünyasının en önemli organizasyonlarından Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2022 kapsamında düzenlenen CES 2022 İnovasyon Ödülleri’nde 7 ödüle layık görüldü.

Yılın en iyi ürünlerini ödüllendiren CES 2022 İnovasyon Ödülleri’nde Anker’in 7 farklı ürünü inovasyon ödülüne layık görüldü. CES 2022 İnovasyon Ödülleri kapsamında Soundcore Liberty 3 Pro, eufy Security Floodlight Cam 2 Pro, AnkerWork B600, Anker 735 Charger (Nano II 100W), Nebula Cosmos Laser 4K, Anker PowerConf H700 ve Soundcore Frames ödül almaya hak kazandı. 

CES 2022’den Anker’e 7 ödül

Ödüle layık görülen Soundcore Liberty 3 Pro, Türkiye’de kısa süre önce satışa çıkmıştı; etkileyici dinleme performansı için geliştirilen ANC özelliği, üst düzey ses kalitesi için geliştirilen ACAA teknolojisi ve LDAC codec desteğiyle yükseltilmiş ses kalitesi ile büyük beğeni gördü. Ödül kazanan Nebula Cosmos lazer 4K projeksiyon cihazının ve Powerport Nano II 100W şarj cihazının da Türkiye’de yakında satışa sunulması planlanıyor. Dünyanın en küçük 100 W GaN teknolojili şarj cihazı Powerport Nano II, 3 bağlantı noktası ve PowerIQ 3.0 teknolojisiyle Türkiye’de de merakla beklenen ürünler arasında yer alıyor. Bir diğer beklenen ürün olan Nebula Cosmos Laser 4K ise ALPD 3.0 teknolojisi, 2400 ANSI lümen parlaklığı ve son teknoloji özellikleriyle projeksiyon cihazlarında devrim yaratarak beklentileri aşıyor.

Anker Soundcore Yeni TWS Kulaklığı R100 ile tanışın!

Anker, kısa süre önce yurt dışında büyük ilgi görmüş Soundcore R100 TWS Bluetooth kulaklığı satışa çıkarmıştı.

Yaşamı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker, Soundcore kategori markasındaki ürün çeşitliliğini artırmaya devam ediyor. Bütçe dostu olmasıyla, tek şarjla 6,5 saate kadar, şarj kutusu ile 25 saate kadar çalma süresi sunmasıyla dikkatleri üzerine çeken Soundcore R100, hakkında merak edilenleri aşağıdaki yazımda bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir