Cilt Bakımı ve Güneşten Korunmada Uzman Marka Avene

Yüz ve vücut bakımı ile güneş korumada her zaman akla gelen ilk markalardan olan Avene, çeşitli cilt tiplerine özel formülleri ile kozmetiği dermatoloji ile buluşturuyor.

Doğanın Hediyesi Avene Termal Su ile Mükemmel Formüller

Adını, Fransa’nın güneyinde ziyaretçilerinin çoğunun tedavi amacıyla orada bulunduğu bir kasabadan alan marka, günümüzde termal su ve faydaları ile özel formülünü oluşturmuş olan köklü bir markadır. Avène Dermatoloji Laboratuvarları, bugün dünyanın her yerinde güvenle kullanılan temizleme, nemlendirme, bakım ve güneş koruma ürünleri ile tanınıyor.

 

Markanın ürünlerinde kullanılan termal su, büyük oranda dermatolojik özellikler barındırıyor ve cilt bakımında oldukça önemli bir yere sahip olduğu görülüyor. Yatıştırıcı bir doğası olduğu kanıtlanan Avene termal su, hassas ciltler için ideal bir bakım sağlıyor.

30 yılı aşkın süredir Avene Dermatoloji Laboratuvarlarında farmakolojik ve dermatolojik çalışmalar ile etkisi araştırılıp analiz edilen termal su, mineral açısından zengin yapısı ile öne çıkıyor. Özellikle hassas ciltler üzerinde kullanımında etkileri olumlu gözlenen termal su gizeminin bugün hala tam anlamıyla açığa çıkmadığı belirtiliyor.

Avene Ürünleri

Zararlı Işınlara Karşı Avene Güneş Kremi ile Üstün Koruma 

Gün geçtikçe öncelik sıralamasında zararlı güneş ışınlarından korunmak, bronz bir teni geride bırakıyor. Güneşin cilt üzerinde uzun vadede bırakabileceği hasarlar, ne yazık ki çeşitli cilt hastalıklarını da beraberinde getiriyor. Bu olumsuz etkilerin önüne geçmek ve sıcacık güneşli havaların tadını doyasıya çıkarmak için tek yapmanız gereken Kozmela Avene kategorisini ziyaret ederek ihtiyacınıza uygun Avene güneş kremi ürününü sepetinize eklemek!

 

Markanın güneşten koruma ürünleri; hassas ciltler, düşük toleranslı ciltler ve aşırı hassas ciltler için çeşitli ürün gamlarına ayrılıyor. Düşük toleranslı ciltler için üretilen özel ürünler, aşırı hassas ciltlerde üstün koruma sağlıyor. Parfüm ve paraben içermeyen formülleri sayesinde UVA ve UVB ışınlarına karşı oldukça etkili. Suya dayanıklı özellikleri ile uzun süre etkin koruma sağlayan Avene güneş kremi çeşitleri çantanızdaki yerini almayı bekliyor.

 

Marka, güneşsiz bakım ürünleri ile de kullanıcıların ihtiyaçlarını gidermek için çalışmalarını sürdürüyor. Hassas ciltler için güneşe çıkmadan homojen bir bronzluk sağlamanın ve güneşten sonra oluşan hassasiyet ve gerginlik hissini gidermenin yolu bu ürünlerden geçiyor. Paraben içermeyen ve hipoalerjenik olan güneşsiz bakım ürünleri, yazın vazgeçilmezleri arasındaki yerini alıyor.

 

Cildine ihtiyacı olan bakımı sunmak ve güneşin zararlı etkilerinden korumak için ilgili kategorileri ziyaret edebilir, yazın olmazsa olmaz ürünlerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir