Covid-19 Sonrası Bitcoin ve Ekonomi

BtcTurk’ün CEO’su Özgür Güneri ile Radyospor Genel Yayın Yönetmeni Barış Ertül, ‘Alternatif Piyasalar’ programında ekonominin ve Bitcoin’in nabzını tutuyor.

Geçen hafta takip etme fırsatı bulduğum program, her hafta Salı ve Perşembe günleri BtcTurk twitter hesabı üzerinden canlı yayınlanıyor.

Covid-19 Sonrası Bitcoin ve Ekonomi

Türkiye’nin 81 ilinden 770 binden fazla kullanıcısı bulunan, kolayca Bitcoin alım, satım ve biriktirme imkânı sunan BtcTurk, ‘Alternatif Piyasalar’ programını bir ay boyunca twitter hesabı üzerinde canlı yayınlıyor. Programda, dünyanın Covid-19 salgını ile mücadele ettiği bu dönemde dünya ekonomisini, dijitalleşmeyi ve Bitcoin piyasalarını değerlendiriyor.

BtcTurk CEO’su Özgür Güneri ve Radyospor Genel Yayın Yönetmeni Barış Ertül’ün sunumuyla her hafta Salı ve Perşembe günleri 10.30 – 11.00 saatleri arasında canlı yayınlanan programda öncelikli olarak aşağıdaki soruların cevapları tartışılıyor:

  • Kolay para nasıl ve neden değersizleşiyor?
  • Dolarda beklemek neden tehlikeli?
  • Alım gücümüzü korumak için nasıl bir stratejiye ihtiyacımız var?
  • Dünya ekonomisinde, piyasalarda ve Bitcoin’de son durum ne?
  • Covid-19 sonrası yeni dünya düzeni neden Bitcoin’i avantajlı kılacak?
  • Bitcoin ödül yarılanmasında geri sayım… Yarılanma sonrası Bitcoin üretmenin maliyeti ne olacak? Daha önceki yarılanmalarda neler oldu?

Canlı yayını kaçıranlar ise bütün bölümlere hem BtcTurk twitter hesabından hem de YouTube kanalından ulaşabilir. Geçen hafta yayınlanan programı aşağıdan izleyebilirsiniz.

BtcTurk mobil uygulamasının Bitcoin dünyasına yeni katılan, daha önce hiç Bitcoin alıp satmamış ya da işlem yapmaya yeni başlayanlar için özel tasarlandığını sizlere duyurmuştum.

  1 Yorum

  1. Pingback: FinTech alanında haftanın gündemi 4 - Fundalina

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir