Hala Viber’ınız Yok mu?

Duyanlar – kullananlar mutlaka vardır ama benim gibi dikkatli dinlemeyenler, sonradan takip edenler için işte iPhone’un  Viber uygulaması çok özel faydalina notlarıyla aşağıda 🙂

Viber; İnternet üzerinden iphone telefonunuz ile görüşme yapabileceğiniz bir hizmet. Ücretsiz indirebileceğiniz bu uygulama, çalıştırıldıktan sonra telefon numaranızı soruyor ve mesaj yoluyla bir güvenlik şifresi gönderiyor. Şifreyi ilgili kısma ekledikten sonra kurulum tamamlanıyor.

Performansı fena değil, kullanımı çok kolay. Ücretsiz görüşme sağlamasının güzelliğinin yanında adres defterinizdeki Viber kullanıcılarını görebiliyorsunuz.

Gelelim faydalina notlarına;

  • Sevgilinizi / eşinizi / arkadaşınızı zırt pırt arayıp bilgi (ilgi değil bilgi) alabilirsiniz. Nasıl olsa ücretsiz.
  • Ping Chat‘den mesaj yazıp cevabını sıkıntıyla bekleyene kadar Viber’larsınız daha iyi.
  • Flört etmek isteyenler, gözü onda bunda şunda olanlar için dev hizmet. Aaa sende viber varmış, bir arayayım dedim demek bedava. Üstelik aramak için artık bahaneniz var.
  • Eski sevgilinizin numarası hala adres defterinizde kayıtlıysa yanlışlıkla aramış gibi yapıp “hay allah parmağım sürçtü” bla bla dedikten sonra zaten geçenlerde seni rüyamda görmüştüm diyerek konuyu uzatabilirsiniz.

Ben bu uygulamayı, teknoloji ve iPhone uygulamaları konusunda kısıtlı bir kullanıcı olan kız kardeşimden (Sabah – akşam Bakery Story‘de pasta ve kahve servisi yapıyor, büyük bir sitede bahçeli dükkanı var ve işten ayrılıp pastacılık konusunda kariyer yapmayı hedefliyor) öğrendim bu yüzden şaşkınım. Viber’ı neden geç keşfettim anlayabilmiş değilim. Bence hemen kullanmaya başlayın…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir