Marketing Meetup Intelligence Başlıyor

Marketing Meetup Intelligence için geri sayım başladı.

Teknoloji, pazarlama, IT ve dijital dünyayı bir araya getiren, klişeleşmiş konular yerine  iş zekâsına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanan yeni nesil bir buluşma serisi Marketing Meetup’ın dördüncü buluşması 30 Kasım 2017’de gerçekleşiyor.

“Intelligence” – Zekâ temasıyla gerçekleştirilecek etkinlik hakkında merak edilenleri yazımda bulabilirsiniz.

Marketing Meetup 

Yılda iki defa İlkbahar ve Sonbahar mevsimlerinde düzenlenen Marketing Meetup, iş zekasına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanarak pazarlama ekosistemini geliştirmeyi amaçlayan bir konferans serisi.

Ben, konferans serisinin en son geçtiğimiz yıl bu zamanlar yapılan “Future” – Değişim temasına katılabilmiştim.

 

Marketing Meetup’ın Ardından

 

Marketing Meetup Intelligence 

Bu defa “Intelligence” – Zekâ temasıyla gerçekleşecek konferans, İstanbul Teknik Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde yapılacak. Tüm gün sürecek konferans serisinde alanında birbirinden değerli konuşmacıyı dinleme fırsatı bulacağız.

Etkinlikte yer alacak konuşmacılar arasında Deniz Bayramoğlu, Prof. Dr. Uğur Batı, Murat Kolbaşı, Prof. Dr. Sinan Canan ve Yüce Zerey gibi çok değerli isimler yer alıyor.

Sektörün deneyimli isimlerinin “zekâ” olgusuna bakışlarını masaya yatıracağı Marketing Meetup, zekânın iş dünyasına neler getireceğine İTÜ SDKM’nde ışık tutacak.

 

 

 

 “Türk Markalarına Zeka Katmak” konulu paneli kaçırmamanızı öneririm. Değerli dostum Marka Danışmanı ve BrandMap Genel Yayın Yönetmeni Bülent Fidan, panelde izleyiciler için soracak ve irdeleyecek.

Panelde,  ihracat yapan ve ürünlerinin belli aşamalarında dijital uygulamalar gerçekleştiren ya da dijital zeka ekleyen; Arzum Yönetim Kurulu Başkanı  ve Genel Müdürü Murat Kolbaşı, Aydın Tekstil ve TETSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami Aydın ve Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkan Danışmanı ve Sağlık Bölümü Danışmanı Oğuzhan Süral konuşmacı olarak yer alacak.

 

Marketing Meetup Intelligence Programı

Aynı zamanda doğum günüm olan 30 Kasım’da gerçekleşecek olan Marketing Meetup Intelligence, İstanbul Teknik Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Marketing Meetup Intelligence Programına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Neden Marketing Meetup’a Katılmalısınız?

Şimdiye dek 2000’in üzerinde profesyoneli ağırlayan Marketing Meetup’a katılmanız için dört ana neden aşağıda.

1. Aynı Konulardan Bahsetmiyoruz Tüm konferanslar, birbirinin benzeri konular üzerinde dönüp durmaktayken, Marketing Meetup bu jenerik konular döngüsünü kırıyor. Marketing Meetup’ın hiçbir konferansında, hiçbir oturumunda klişe konulardan bahsedilmiyor. Böylece, her zaman farklı konularla seyircinin ilgisi canlı kalıyor.

2. Önemli Konuşmacıları Dinleyebileceksiniz Marketing Meetup sektörün duayen isimlerinin katılımcılara yol gösterdiği, ışık tuttuğu bir konferans serisi. Kendi sektöründe, bilinen isimlerin konuk olduğu Marketing Meetup, etikete değil, içeriğe önem verenlerin katıldığı, doğru kişilerin kaliteli konulardan bahsettiği bir oluşum.

3. Yaratıcı Çözümler ve Trendleri Takip Edebileceksiniz Son moda pazarlama konularının konuşulacağı oturumların yanı sıra, fuaye alanında gerçekleşecek aktivitelerle son dönem trendleri yakından takip edebileceksiniz.

4. Networking Yapmak İçin Birebir Kaliteli insanların, sektör duayenlerinin katıldığı Marketing Meetup serisi, networking yapabilmeniz, profesyonel çevrenizi genişletebilmeniz için de kaçırılmayacak bir fırsat

 

Marketing Meetup Intelligence Biletleri

Marketing Meetup Intelligence’da, en önemli konu başlığı teknoloji ve teknolojinin şekillendirdiği dijital dönüşüme karşı markaların ve profesyonellerin ürettiği yaratıcı çözümler olacak. Etkinliğe buradan kayıt olabilirsiniz.

Konferansa dair anlık paylaşımları #MarketingMeetup etiketi üzerinden gerçekleştireceğiz.

 

Gelecek olanlarla görüşmek üzere.

  1 Yorum

  1. Pingback: Marketing Meetup Intelligence'ın Ardından - Fundalina

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir