Mart Ayı Sosyal Etkinliklerle Dopdolu!

Hem sosyalleşip, sektör yeniliklerinin dedikodusunu yapmak hem de dostlarla buluşmak isteyenler için Mart ayı oldukça dolu geçecek. Facebook üzerinden duyurulan bu etkinlikler oldukça cazip görünüyor.

İşte bu etkinliklerden bazıları;

 

comTalks

düzenli olarak her ayın 3. Cuma’sı yapılacak olan comTalks etkinlikleri, kahve içip networking yapılabilecek bir etkinlik. Kendi sektöründen görüşmek isteyen ama yoğunluktan fırsat bulamayanlar için düzenlenen bu etkinlik 16 Mart 2012 Cuma Starbucks Kanyon’da.

Detaylı bilgi facebook’da

 

Buluştrend Mart Buluşması

Girişimcilik, Sosyal Medya, Networking, E-Ticaret konularına ilgisi olan çalışan ya da öğrenci, girişimci ya da adayı herkesin ayda bir kez buluştuğu ve iletişim kurduğu bu organizasyona katılım ücretsiz. Sektörün önemli isimlerinin, başarılı girişimcilerin ve akademisyenlerin de katılımıyla çok verimli bir tanışma, sohbet ve fikir uçuşturma platformuna dönüşen Buluştrend 2 yıldan beri düzenleniyor. Yeni insanlarla tanışmak, projenizi tanıtmak, projenize maddi / manevi destek bulmak, sosyalleşmek ve faydalı bir 3 saat geçirmek isterseniz Buluştrend 17 Mart Cumartesi Astoria / Cafe Nero’da.

Detaylı bilgi facebook’da

 

 

Social CRM Meetup Mart 2012

Mart 2012 toplantısının konuk konuşmacısı Uğur Özmen. Katılım ücretsiz. 18.00-18.30 arası networking, 18.30-19.15 arası CRM konusunda Uğur Özmen sunumu 20 Mart Salı Bersay İletilşim Enstitüsü’nde.

Detaylı bilgi facebook’da

 

Bigumigu ile 2012 İletişim Trendleri

Bigumigu, 2005’ten beri reklam ve pazarlama alanında Türkiye’nin en önemli bağımsız bloglarından biri. Geçen yıllarda birçok ödül alan ve sektörel ve ulusal medyada saygın bir şekilde yer alma onuruna erişen Bigumigu, binlerce üyesi ile de sürekli etkileşimde kalarak kullanıcılarının da hayatında tatlı bir yer edinmek için çalışıyor. Kurucularının sektörel tecrübeleri ve 5 yılı aşkın bir süredir internet üzerinden yürüttükleri trend takibi tecrübelerinin ürünü olarak sunulacak raporlarla ilgili bilgi 20 Mart 2012 Salı günü sunulacak.

Detaylı bilgi facebook’da

Kayıt İçin; 

 

Altın örümcek web ödülleri ise 31 Mart 2012 Cumartesi günü.

Görüşmek üzere 🙂

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir