MediaMarkt 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kapsamında Özel Etkinlik Düzenledi

MediaMarkt 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında yoğun ilgi gören bir etkinlik düzenledi.

MediaMarkt 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kapsamında Özel Etkinlik Düzenledi 

Mediatrend ile Teknolojik Okur Buluşmaları etkinliğinde Mediatrend’in kadın yazarları ilham veren hikayelerini katılımcılarla paylaştı.

Avrupa’nın en hızlı büyüyen elektronik perakende markası MediaMarkt, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında önemli bir etkinliğe imza attı. 8 Mart Perşembe günü Forum İstanbul Alışveriş Merkezi MediaMarkt mağazasında düzenlenen Mediatrend ile Teknolojik Okur Buluşmaları adlı etkinlikte Mediatrend yazarları Duygu Sayıner ve Funda Güleç Yalçın katılımcılarla ilham veren hikayelerini paylaştı.

Sosyal medya fenomeni Zeynep Aydoğan’ın sunuculuğunu yaptığı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamındaki etkinlikte yazarların başarıya giden yolda yaşadıkları zorluklar ve engeller anlatılırken, kadınların başta sosyal ve ekonomik alanlar olmak üzere her alanda desteklenmesi gerektiğinin altı çizildi.

 

MediaMarkt’ın destekleriyle gerçekleşen “MediaMarkt, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü” özel etkinliğinde neler oldu diyorsanız aşağıdaki videoyu izlemenizi öneririm.

 

MediaMarkt’ın destekleriyle gerçekleşen “MediaMarkt, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü” özel etkinliğinde konuşmacı olarak yer aldığım için çok mutluyum.

 

MediaTrend Okur Buluşmaları Sürüyor

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir