MediaTrend Okur Buluşmaları Sürüyor

Geleneksel hale gelen MediaTrend Okur Buluşmaları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel gerçekleşecek bir etkinlik ile sürüyor.

MediaMarkt’ın destekleriyle gerçekleşecek bu özel etkinlikte konuşmacı olarak yer alacağım için çok mutluyum.

MediaTrend’in kadın okurları ve teknolojiyle ilgili herkesin katılımına açık, bol sürprizli etkinlik hakkında merak edilenleri yazımda bulabilirsiniz.

MediaTrend Okur Buluşmaları Sürüyor

Artık geleneksel hale gelen MediaTrend Okur Buluşmaları kapsamında 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel düzenlenen etkinlik “Teknoloji dünyasının başarılı kadınlarının ilham veren hikayeleri” başlığını taşıyor.

MediaMarkt’ın destekleriyle gerçekleşecek etkinlikte, sosyal medya fenomeni Zynpzeze’nin moderatörlüğünde Duygu Sayıner ile birlikte konuşmacı olarak yer alacağız.

Hayat kurtaran teknolojilerden kadınların teknoloji kullanımına, dijitalleşmenin kadınlar üzerindeki etkilerinden sosyal medya fenomeni olmanın gerekliliklerine dek uzanan pek çok konu başlığını irdeleyeceğimiz bu özel güne hepiniz davetlisiniz.

Forum İstanbul AVM’de yer alan ve aynı zamanda Türkiye’nin en geniş alana sahip teknoloji mağazalarından biri konumundaki MediaMarkt’ta gerçekleşecek etkinlik, 8 Mart 2018 Perşembe günü saat 13.00’de başlayacak.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel gerçekleşecek bu etkinlikte, bizlere katılacak olanlara MediaMarkt’ın harika sürprizleri de olacak.

 

 

Gelin, teknoloji dünyasında kadınların nasıl bir iz bıraktığını ve sektöre nasıl bir yön verdiklerini birlikte değerlendirelim. Her ne kadar bilim ve teknoloji dünyasında kariyerlerine devam eden kadınların oranı erkeklere göre daha az olsa da, kadınlar olarak teknolojiye hakimiz ve bunu yüksek sesle dile getirebildiğimiz için gururluyuz. MediaTrend yazarları olarak teknoloji alanında pek çok farklı içerik üretiyor ve sizlere yol göstermeye çalışıyoruz. Sosyal medya fenomeni Zynpzeze’nin moderatörlüğünde gerçekleşecek bu özel etkinliğe hepinizi bekliyoruz.

 

Forum İstanbul AVM iletişim bilgileri aşağıda; 

İstanbul Bayrampaşa Forum İstanbul AVM

Kocatepe Mah., Paşa Cad.

34045 Bayrampaşa / İstanbul

Tel: 0850 222 1 500

 

MediaTrend Okur Buluşmalarının ilkini Özdilek AVM’deki MediaMarkt mağazasında gerçekleştirmiştik. MediaTrend yazarları olarak, okurlarımızla buluşmuş ve oldukça keyifli dakikalar geçirmiştik.

MediaTrend Okur Buluşması gerçekleşti!

 

MediaTrend yazarlarına yakınlaşmak için aşağıdaki yazımı da okuyabilirsiniz. Gelecek olanlarla görüşmek üzere 🙋🏼

MediaTrend Yazarları Buluşması Gerçekleşti

  1 Yorum

  1. Pingback: MediaMarkt 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kapsamında Özel Etkinlik Düzenledi - Fundalina

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir