Mehmet Hamdi Bol, Bitcoin

Mehmet Hamdi Bol, Bitcoin dendiğine ilk akla gelen isimlerden biri. Kendisini izleyen ve okuyanlara her daim motivasyon aşılayan ve Bitcoin abi olarak da tanınan Mehmet Hamdi Bol hakkında merak edilenleri yazımda bulabilirsiniz.

Mehmet Hamdi Bol, Bitcoin

Türkiye’de Bitcoin denince akla ilk gelen isimlerden gelen biri Mehmet Hamdi Bol’dur. BTC konusunda yıllardır bilgi ve deneyimlerini paylaşan Bol, noter tasdiki ile birlikte emekliliğini ilan ettiğini de duyurmuştu. Kendisinin de belirttiği gibi emekliliğinde bitcoinin bu seviyelere gelmesinin büyük etkisi var.

Bitcoin yatırımcılarının hayal olan bir finale imza atan Bol, her pazartesi akşamı TV 100 ekranlarında Türkiye’nin ilk kripto paralara özel programı Para Nette’yi hazırlayıp sunan değerli bir isim.

 

 

Mehmet Hamdi Bol ile Para Nette TV100 Programı 

İnternet girişimcisi, YouTuber, yazar ve Para Nette’nin kurucusu olan Mehmet Hamdi Bol, yıllardır kendi YouTube kanalında internetten para kazanma yöntemlerini aktarıyordu. Başta bitcoin olmak üzere kripto paralara artan ilgi sebebiyle yepyeni bir programa başladı. Bol, pazartesi günleri 20:00 – 21:30 saatleri arasında TV 100 isimli kanalda yayınlanan programında bilgi ve tecrübelerini izleyenlere aktarıyor. Her hafta konunun uzmanı bir konuk ile, tek bir konu üzerinden uzun uzun sohbet ederek maksimum fayda sağlamayı hedefleyen program, TV100 www.tv100.com.tr, D-Smart 156.kanal ve uydu yayınları üzerinden izlenebilir. Program tekrarları ise Bol’un Youtube kanalı üzerinden yayınlanıyor.

Aşağıda Cem Sünbül‘ün konuk olduğu Para Nette TV100 Programının tekrar yayınını izleyebilirsiniz. 

Programa konu, konuk önermek için Mehmet Hamdi Bol‘un resmi internet sitesi üzerindeki iletişim formu kullanılabiliyor,

Ayrıca program esnasında 0542 778 10 10 nolu WhatsApp hattına mesaj atarak canlı yayına soru veya yorum gönderilebiliyor.

 

 

Önümüzdeki günlerde programın konukları arasında olacağımın duyurusunu da bu vesile ile yapmış olayım. Bu konuda oldukça heyecanlıyım ve her detayın masaya yatırıldığı uzun soluklu programları daha kıymetli buluyorum.

 

 

Yazımın finalini bitcoin ile yapıyorum…

Bitcoin ile para kazanmak mümkün, öte yandan kolay kazanç kapısı görünmesine rağmen kolay değil ve riskler içeriyor. Her geçen gün daha da popülerleşen bitcoin konusunda çok fazla spekülasyon yapılıyor. Bu konuda “balıklama dalmayın” diyerek, Bitcoin ile Türkiye’de para kazanmanın yöntemlerini uzun zamandır farklı platformlarda aktaran Mehmet Hamdi Bol’un söylemlerini çok değerli buluyorum.

Mehmet Hamdi Bol’un ekosisteme yeni olan kişiler için birkaç tavsiyesini aşağıda sizinle paylaşıyorum.

“İlk önce gözlemleyin, takip edin, kendi hesaplarınızı yapın. İkinci aşamada ihtiyacınıza uygun bir Bitcoin cüzdanı edinin ve bunun içine bir miktar Bitcoin koyun. Üçüncü aşamada Bitcoin ile ufak alışverişler yapın, arkadaşlarınıza gönderin. Dördüncü aşamada ise sizi üzmeyecek bir bedeli uygun gördüğünüz bir Bitcoin borsasına yatırıp, ufak çaplı al sat yapın. Kısaca söylemek gerekirse bu atmosferi koklayın, yapılabilecek işlemleri ufak çaplı olarak deneyin.”

 

 

Fayda görmeniz dileğiyle.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir