Okka Türk Kahvesi Makinesi

Okka Türk Kahvesi Makinesi ile yakınlaşmaya ne dersiniz?

Benim gibi Türk kahvesi sever misiniz?

Benim size tavsiyem, geleneksel ve vazgeçilmez lezzet Türk Kahvesini tam kıvamında servise sunan Okka Türk Kahvesi Makinesi.

Kahve keyfimi bir üst seviyeye taşıyan Okka Türk Kahvesi Makinesi ile ilgili merak edilenler yazımda sizi bekliyor.


Malum Türk kahvesi hem geleneksel hem sağlıklı hem de tadına doyum olmayan apayrı bir keyif. Ben gibi kahve keyfini seven biri iseniz, iyi bir kahve pişiricinin hayat kurtardığını bilirsiniz. 2016 yılında evime giren ve hayatımı kolaylaştıran cihaz, Okka Türk Kahvesi Makinesi oldu. Bu sebeple yaşadığım deneyimi sizinle paylaşmak istedim.
Biliyorsunuz kahve keyfi bir ritüeldir, eşlikleri önem taşır. Su ve lokum kahvenin yanında geleneksel sunum önerisidir. Size eşlik edecek bir dostunuz varsa, kahveniz sohbetinizi şenlendirir.
Türk Kahvesini hazırlamak basit gibi görünür ama kahveyi tam kıvamında, bol köpüklü pişirmek ayrı bir marifet ister. Ölçüsüydü, cezvesiydi, taşmasıydı, yıkamasıydı derken bir eziyet haline gelebilir. Bu sebeple iyi bir Türk Kahvesi Makinesi büyük önem taşır.

Okka Türk Kahvesi Makinesi

Malum teknoloji hayatımızın ta içinde ve yıllar içerisinde pek çok Türk Kahvesi Makinesi üretildi. Biz Türk Kahvesi sevenler ise keyfimizi taçlandıracak en iyi makineyi bulmanın peşine düştük. Benim bu yıl en büyük keşfim Arzum’un Okka modeli Türk Kahvesi Makinesi oldu.

Okka Türk Kahvesi Makinesi Özellikleri

Okka Türk Kahvesi Makinesi, hazırladığı kahvenin lezzetinin eşsizliği dışında, bu makinenin pek çok artı özelliği var. Üç farklı fincan boyutu seçeneği sunan cihaz, sadece bu özelliği ile bile eşsiz .Tek tuş ile kendi kendini temizleyebilmesi ise sizi büyük bir zahmetten kurtarıyor. Üstelik kahvenizi standart bir pişirme tekniği ile sunmuyor, size seçenek sıralıyor. Standart pişirme ile 1-2 dakika, yavaş demlenmiş bir pişirme ile 4-5 dakika süren kallavi ve adeta közde pişmiş tadı veren bir kahve hazırlıyor. Yerel kahveleri denemeyi seven biriyseniz Dibek kahvesi bile yapabiliyor.
Aşağıda Arzum Okka Türk Kahvesi Makinesi ile ilgili bir video var.

Lift to Brew Teknolojisi

Arzum Okka’nın gücünün arkasında “Lift to Brew” teknolojisi var. İdeal kıvamda,  köpüklü Türk Kahvesi pişirmeyi sağlayan bu teknoloji, kahvenin köpüğünü tüm fincanlara eşit olarak dağıtıyor. Görüntüsü ise çok şık, üç farklı renkte Siyah, Beyaz ve Krom Siyah tercih edebilirsiniz.
Ben Okka Türk Kahvesi makinesini, herkes için teknoloji sunan Teknosa’dan sipariş verdim. Okka, 2016 yılında evime giren ve hayatımı kolaylaştıran en kullanışlı cihazlardan biri oldu. Türk Kahvesini seviyor ve iyi bir makine arıyorsanız benim size tavsiyem Arzum Okka. Bence şahane bir yeni yıl hediyesi olur. Aklınızda bulunsun.

  2Yorum

  1. transformice   •  

    Bunu sipariş edebileceğim güvenilir bir site biliyor musunuz?

    • fundalina fundalina   •     Yazar

      Yazımda güvenle alışveriş yapabileceğiniz tıklanabilir link bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir