Philips Yeni Ürünlerini IFA 2019’da Tanıttı

Philips Yeni Ürünlerini IFA 2019’da Tanıttı. Philips, yeni ürünleriyle birlikte teknoloji dünyasının en önemli etkinliklerinden biri olan IFA’da yer aldı.

Sevdiğim markalardan biri olan Philips’in pek çok ürününü evimde kullanıyorum. Halihazırda kullandığım ürünlerini yeni modellerini ve ilk defa pazara sunulan inovatif ürünleri yazımda bulabilirsiniz.

Philips Yeni Ürünlerini IFA 2019’da Tanıttı

Philips, akıllı, sağlık çözümleri ile tüketici ihtiyaçlarına yönelik tasarladığı ürünlerini IFA 2019’da kullanıcılarının beğenisine sundu. 6-11 Eylül tarihinde Berlin’de gerçekleşen fuarda, kullanıcıların hayatlarına kolaylıkla entegre olan bu  ürünler büyük bir ilgi gördü.
IFA 2019’da tanıtılan yeni Philips ürünlerinden bazılarını aşağıda bulabilirsiniz.

Yeni Airfryer

Mutfağımın gözdelerinden olan Airfryer, 2008’den günümüze 10 milyondan fazla satılan ve sağlıklı yemekleri pratik bir şekilde hazırlamayı mümkün kılan şahane bir pişirici.
Airfryer’ların başarısından ilham alan Philips, yeni Smart Sensing teknolojili Philips Airfryer XXL ile mükemmel pişen yemekler için yemek yapma sürecinin tamamını kontrolü altına alıyor. En popüler Airfryer yemekleri için beş ‘akıllı şef’ programı bulunuyor. Bir düğmeye bastığınızda Philips Smart Sensing teknolojisi devreye giriyor ve otomatik olarak Airfryer’ın süre ve sıcaklık ayarlarını düzenleyerek yiyeceklerin lezzetlerini mühürlüyor ve mükemmel tatlar sunuyor. Ayrıca yemekleri tam istenildiği şekilde pişmesini sağladığından, gereksiz mutfak aleti kullanımı ve fazla pişirme olasılığı da ortadan kalkıyor.

Philips’in uyku çözümleri portföyündeki en son yeniliği.

SmartSleep Bandı

Bu yıl ABD’de, önümüzdeki yıl Avrupa ve diğer global pazarlarda piyasaya sürülecek olan Philips’in SmartSleep Bandı bu yılın en ilginç ürünlerinden biri. Horlama sorununa çözüm için geliştirilen ürün, Philips’in uyku sorunlarının %80’ini ele almak üzere her gün gelişen uyku çözümleri portföyündeki en son yeniliği.
Philips’in SmartSleep Bandı yatış şeklinden kaynaklanan horlama için klinik olarak kanıtlanmış kişiselleştirilmiş bir deneyim sunuyor. Göğsün alt kısmına giyilen yumuşak bir bandın üzerindeki sensör kullanıcının sırt üstü dönüp dönmediğini takip ediyor. Pozisyon değişikliği algılandığında kullanıcının yana dönmesi ve horlamasına neden olacak şekilde yatmaması için adaptif titreşimler yayıyor.

Philips Lumea Prestige

Philips Lumea IPL ile 2016 yılında tanışmıştım. Tüylerin doğal bir biçimde dökülmesine ve yeniden uzamasını önlemeye yardımcı olan bu teknolojik ürünün en yenisi ve en tasarruflusu bu yıl duyurulan ürünler arasında.

Philips Lumea Prestige, kolay kullanımı ile tüy sorununu ortadan kaldırırken zamandan da tasarruf sağlıyor. Tüy köklerine hassas ışık atışları uygulayarak kökleri dinlenme aşamasına geçiren Philips Lumea Prestige, vücutta uzayan tüylerin miktarının zaman geçtikçe azalmasını sağlıyor. Uygulamanın tekrarlanmasıyla cildi tüylerden arındıyor; pürüzsüz ve yumuşakcık bir hale getiriyor.

Philips Airfryer XXL ile mükemmel pişen yemekler için yemek yapma sürecinin tamamını kontrolü altına alıyor.

IFA’da tanıtılan diğer Philips ürünlerine gelince.

Bu yıl Philips’in IFA’da sunduğu yeni ürünlerin arasında, yeni Hava Temizleyici serisi, Philips Sonicare’den ağız bakımı platformu ve Sonicare’in teledensity hizmeti, hamilelikten bebeğin ilk yıllarına kadar ebeveynleri destekleyen Hamilelik+ ve Bebek+ uygulamaları yer alırken Philips son teknoloji ürünleriyle de kullanıcılarının yanında olmaya devam ediyor.

Philips PerfectCare Elite Plus

Philips PerfectCare Elite Plus buharlı kazanlı ütü, akıllı buharla artık daha da akıllı. Ultra hafif demiri ile son derece kolay ve hızlı bir ütüleme imkanı veren Philips PerfectCare Elite Plus, dünyanın en güçlü ve en hızlı buhar kazanına sahip. Hiçbir sıcaklık ayarına ihtiyaç duymadan ısı ayarını gerçekleştiren ürün, aynı zamanda yanmama garantilidir.

Kablosuz süpürge SpeedPro Max

Philips’in kullanıcıları için maksimum kolaylık sağlayan yeni kablosuz süpürgesi SpeedPro Max, 360 derece çekim gücü sayesinde tüm yönlerden çekiş sağlarken tek geçişte daha fazla tozu toplar. Powerblade dijital motoru ve üçlü filtreleme sistemi sayesinde güçlü toz çekişi için yüksek hava akışı sağlıyor. Alçak mobilyalar da dahil ulaşılması en zor köşelere bile erişim imkânı sunan kablosuz SpeedPro Max, sert zeminlerde ve halılarda da az zamanda çok iş başarmanın mutluluğunu yaşatıyor.

Philips Avent Elektronik Göğüs Pompaları

Emzirme uzmanları ile birlikte geliştirilen Philips Avent Elektronik Göğüs Pompaları, annelere rahatlık sunacak ve bebeklerin daha fazla anne sütüyle beslenmesine imkan sağlayacak şekilde geliştirildi. Philips Avent Natural Comfort Pompalar, konforlu kullanımı sayesinde sütün biberona aktığını kontrol etmek için annelerin öne doğru eğilme sorununu ortadan kaldırırken, dört farklı ayar sayesinde anneler kendileri için en uygun olan ayarı seçebiliyor. Philips Avent’in patentli beş yapraklı masaj başlıkları ise daha yumuşak ve rahat dokusu, süt akışını harekete geçirerek daha fazla süt elde edilmesini sağlıyor.

Philips, tanısal görüntüleme, görüntüleme odaklı terapi, hasta görüntüleme ve sağlık bilişiminin yanı sıra sağlıklı yaşam ve evde bakım alanlarında pazar lideri. Genel Merkezi Hollanda’da bulunan ve 100’ü aşkın ülkedeki satış ve hizmetleriyle yaklaşık 77 bin kişiyi istihdam eden Philips’in üst düzey yöneticileri IFA’da aşağıdaki açıklamaları yaptı.

Royal Philips Kişisel Sağlık Bölüm Başkanı Roy Jakobs,Günümüzde sağlık konusunda kişiselleştirilmiş yaklaşımın arttığını görüyoruz. Tüketiciler sağlıklı yaşam konusuna büyük ilgi duyuyor ve günlük yaşamlarına kolayca uyarlanabilecek çözümler arıyor.Philips olarak, sunduğumuz çözümler ile tüketicilerimizin ihtiyaçlarını anlıyor ve onların ihtiyaçları doğrultusunda akıllı ve son teknolojiler ile çalışıyoruz. Bu yıl IFA’da sunduğumuz yenilikler tüketicilere verilere dayalı kişiselleştirilmiş bilgiler ve koçluk önerileri sunuyor, bu şekilde günlük yaşamlarına sorunsuz bir şekilde entegre olan daha sağlıklı seçimler yapmalarını kolaylaştırıyoruz.”

Philips Kişisel Sağlık Ürünleri Orta Doğu ve Türkiye Genel Müdürü, Milena Elmasoğlu ise “Tüketicilerimiz bizim için her zaman çok özel… Philips olarak tüketicilerimizi, mutlu etmenin yolunun her şeyden önce onları anlamaktan ve onları iyi tanımaktan geçtiğini çok iyi biliyoruz. Bu nedenle ürünlerimizi onların geri bildirimleri doğrultusunda, ihtiyaç ve önerilerini dikkate alarak hayata geçirmeye önem veriyoruz. Bu yıl IFA’da sunduğumuz ürünlerimizle de tüketicilerimizin hayatlarını iyileştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Fayda görmeniz dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir