Sensormatic Teknoloji Yönetimi Direktörü Dr. Serdar İnce Röportajı

Sensormatic Teknoloji Yönetimi Direktörü Dr. Serdar İnce ile video röportaj gerçekleştirdim. Sensormatic Yoğunluk Ölçüm Çözümü ve daha da fazlası yazımda.

Sensormatic Teknoloji Yönetimi Direktörü Dr. Serdar İnce Röportajı

Sensormatic Yoğunluk Ölçüm Çözümü sizlerden büyük bir ilgi gördü ve bu çözüm ile ilgili bolca soru geldi. Sizlerden gelen bu soruları Sensormatic Teknoloji Yönetimi Direktörü Dr.Serdar İnce’ye yönelttim.

Sensormatic Teknoloji Yönetimi Direktörü Dr. Serdar İnce Video Röportajı

Sensormatic Teknoloji Yönetimi Direktörü Dr. Serdar İnce Röportaj Soruları

Serdar İnce’ye aşağıdaki soruları yönelttim.

Yeniden açılan ve açılmaya hazırlanan AVM’ler, mağazalar, oteller ve ofislerde insan yoğunluğunun kontrolüne ihtiyaç duyacak. Bu noktada da Sensormatic Yoğunluk Ölçüm Çözümü devreye giriyor.

Bu çözümünüzü sizden dinleyebilir miyiz? Nasıl çalışıyor, hangi teknolojileri kullanıyor, hangi sorunları ortadan kaldırıyor?

Bu sistem her yere kurulabilir mi? Gereklilikleri neler ve kimler kullanabilir?

Müşteriler mağaza ve mekan ziyaretleri öncesinde bu sistemin kullanıldığını nasıl görebilir? Fiziksel olarak bu sistemin kurulduğuna dair hangi göstergeler var? (bilgi plakası – kamera – görülebilir sensörler?)

Sisteminizi kimler kullanıyor? Sistemin kurulumu ne kadar sürüyor? Fikir vermesi açısından maliyetlerden de bahsedebilir misiniz?

Sensormatic Yoğunluk Ölçüm Çözümünü kullanmak isteyenlere durum tespiti konusunda neler önerirsiniz? Size başvurmadan önce nasıl bir hazırlık yapmalılar?

Perakende müşteri talepleri ile şekillenen bir sektör, bu sektör şu ana kadar teknolojiyi nasıl kullandı, bundan sonra nasıl kullanmalı?

Röportaj fırsatı ve verdiği yanıtlar için Serdar İnce’ye çok teşekkür ederim. Sensormatic Yoğunluk Ölçüm Çözümü şu anda Akasya AVM’de kullanılıyor. Çözümü deneyimlemek için ilk fırsatta Akasya’ya ziyarete gideceğim. Aşağıdaki video çözümün nasıl kullanıldığına dair size fikir verecektir.

Sensormatic Yoğunluk Ölçüm Çözümü Akasya AVM’de.

  3Yorum

  1. Pingback: Yeme içme hizmetindeki hijyen kaygılarını teknoloji çözüyor - Fundalina

  2. Pingback: 2021’de Güvenlik Teknolojilerine Yön Verecek 5 Trend - Fundalina

  3. Pingback: Yangın algılamada ‘proaktif’ çözümler devrede - Fundalina

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir