Thalia Natural Beauty BOTO-ZoneX

Yaşattığı İğnesiz ve acsız Botox etkisi ile favoriniz olmaya aday Thalia Natural Beauty BOTO-ZoneX ile tanışın. BOTO-ZoneX hakkında merak edilenler yazımda. 

Thalia Natural Beauty markası senenin son aylarında birbirinden inovatif ve kıymetli ürünleri piyasaya sürdü. Bunlardan biri de ilk kullanımda bile etkisini hızlı bir şekilde gösteren BOTO-ZoneX serisi. Bu yazımda seriye dair deneyimlerimi paylaşırken içeriğinden de bahsedeceğim.

Makyaj yapmayan ancak cildinin temizliğine ve bakımına önem veren biriyim. Botoks türü uygulamaları denememiş olmama rağmen yakın çevrem sebebiyle bilgi sahibiyim. Botoks esasen bir bakteriden elde edilen ve yüz kırışıklıkları – sarkma ve aşırı terleme gibi durumlar için kullanılan bir estetik tıp yöntemi. Botoks uygulandığı andan itibaren sinir uçlarında iletimi sağlayan maddelerin salınımını engelliyor. Uygulandığı bölgede altı ay kadar süren bir etkisi oluyor. Öte yandan iğne ile uygulanan, protein esaslı bir ilaç. Thalia Natural Beauty markasının geliştirdiği BOTO-ZoneX seti ise ağrısız acısız botoks etkisi sağlıyor. Şimdi gelin bu ürün ile sizi yakınlaştırayım. 

Thalia Natural Beauty BOTO-ZoneX ile tanışın.

Thalia Natural Beauty BOTO-ZoneX

Akten Kozmetik Laboratuvarı’nda yeni nesil Niozom teknolojisiyle formüle edilen Thalia Natural Beauty BOTO-ZoneX, bolotinum toksinine kozmetik bir alternatif olan “Hexapeptit-19 kompeksi ile hyaluronik asit bileşimi” içeriyor. 

Yeni nesil Niozom teknolojisiyle formüle edilen BOTO-ZoneX, özellikle alın, göz çevresi, dudak ve boynun etrafındaki kırışıklıklara çözüm sunan Hexapeptit-19kompleks ile hyaluronik asit bileşimi içeriyor. İğnesiz ve acısız Hexapeptid-19 kompleks ile hyaluronik asit bileşimi, botulinum toksinine kozmetik bir alternatif çözüm. 

Derin, inatçı çizgileri ve kırışıklıkları azaltmak amacıyla ileri teknoloji bir ürün olarak geliştirilen BOTO-ZoneX, kadifemsi dokusuyla kas hareketlerini engellemeden cildi dolduruyor. Anında etki sunarak, cildin daha pürüzsüz, parlak ve genç görünmesini sağlıyor. 

Düzenli kullanımda ciltteki kolajen sentezini artıran ürün, böylelikle cildin kırışıklıklarla mücadele yeteneğini canlandırıyor. Mevcut kırışıklıkları en aza indirirken, yenilerinin oluşmasını da engelliyor. 

BOTO-ZoneX, ayrıca cildi derinlemesine nemlendiriyor ve bakımını yapıyor. 

Jel formunda geliştirilen set Krem ve dudak serumundan oluşuyor. Ben ürünleri iyice temizlediğim cildime dairesel hareketlerle uyguladıktan sonra hiç mimik hareketi yapmadan 1-2 dakika bekliyorum. Kremler cilde uygulandıktan hemen sonra etkisini göstermeye başlıyor ve cildinizin geriye doğru çekilmeye başladığını hissettiriyor. Düzenli kullanımda etkisini daha da yoğun hissettiren bu iki mucize ürünü şimdi gelin daha yakından inceleyelim.

Thalia Natural Beauty BOTO-ZoneX ile tanışın.

Thalia Natural Beauty BOTO-ZoneX Krem Jel

Yeni nesil Niozom teknolojisiyle formüle edilen BOTO-ZoneX Krem Jel, yüz ifadelerinin oluşturduğu kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olmak için geliştirilmiş Hexapeptit-19kompleksi ve hyaluronik asit bileşimi içeriyor. BOTO-ZoneX Jel Krem, bir dolgu maddesi gibi işlev görüyor ve yüz hareketlerinin neden olduğu kırışıklıkları doldurup azaltıyor.  

Omega bakımından zengin chia tohumu yağı ve magnolo & honokiol özleriyle yoğun nem veriyor, cilti rahatlatıp pürüzsüzleştiriyor. Elastikiyet kaybının önlenmesine ve cilt esnekliğinin artırılmasına destek oluyor. 

Thalia Natural Beauty BOTO-ZoneX Dudak Serumu

BOTO-ZoneX Dudak Serumu, içeriğindeki Hexapeptit-19 kompleksi ve hyaluronik asit bileşimiyle, özellikle üst dudak ve çevresindeki ifade çizgilerini azaltmaya karşı mükemmel bir çözüm sunuyor. 

BOTO-ZoneX Dudak Serumu, esnek ve genç görünen dudaklar için düzgün kontur görünümünü desteklerken, enjeksiyonlardan daha doğal bir dolgunlaştırıcı etki yaratıyor. 

Ürünün içeriğindeki vitamin bakımından zengin chia tohumu yağı, cildin elastikiyetini artırmak için derinlemesine nemlendirip yumuşatıyor, hyaluronik asit desteğiyle de yoğun hidrasyon (sıvı desteği) sağlıyor. Bu şekilde gözle görünür yaşlanma belirtilerine karşı bariyer oluşturuyor. 

Thalia Natural Beauty markalı ürünler SLS, SLES, paraben, parafin, koruyucu, hayvansal yağ, kostik gibi insan sağlığına zararlı madde içermiyor. Hayvanlar üzerinde test edilmeyen ürünler kalitesiyle global markalara eş değer. 

Bir önceki yazımda Thalia BlueLite Mavi Işık Korumalı Cilt Bakım Seti ile ilgili bir yazı paylaşmıştım. 

Fayda görmeniz dileğiyle. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir