Thalia BlueLite Mavi Işık Korumalı Cilt Bakım Seti

Thalia BlueLite Mavi Işık Korumalı Cilt Bakım Seti ile dijital yaşlanmayı durdurarak, cildinizi zararlı ışınlardan koruyabilirsiniz. 

Thalia Natural Beauty’nin yeni bakım seti, günümüzün en büyük sorunlarından olan dijital yaşlanmaya dur diyor. Bu yazımda dijital yaşlanmanın sebepleri ve etkilerinden bahsederken, alabileceğiniz önlemlerden de bahsedeceğim. Önce dijital yaşlanmadan başlayalım.

Dijital Yaşlanma Nedir?

Günlük hayatımızın vazgeçilmezi olan teknolojik cihazlar, yaydıkları mavi ışık ile cildimize zarar veriyor. En yakın arkadaşlarımız gibi sımsıkı sarıldığımız cep telefonumuz, tabletimiz, bilgisayarımız kısaca ekranı olan bu teknolojik cihazlar, kızılötesi ve mavi-mor bandında çok yoğun ışık saçıyorlar. 

Teknolojinin nimetlerinden faydalanmamız ve kullanımını daha kolay hale getirmek için tasarlanmış olan tüm “yeni ışık kaynakları”, eski ve geleneksel olanlarından çok daha fazla yüksek oranda mavi ışık içeriyor. 

Tabletler, akıllı telefonlar ve diğer dijital ekranlar maruz kaldığımız ışık spektrumunu değiştirmekle kalmıyor ayrıca görme davranışımızı da değiştiriyorlar. Nesnelere daha önce hiç olmadığı kadar “yakından” bakarak daha fazla zaman geçirdiğimizin farkındasınızdır. Bu durum mavi ışıktan etkilenen cildimize olumsuz yansıyor. UVA / UVB gibi bilinen zararlı ışınların yanı sıra, dizüstü bilgisayarlardan, tabletlerden, cep telefonlarından yayılan mavi ışığın erken yaşlanmaya etkisi olduğu biliniyor. Dijital yaşlanma etkilerinden muzdaripseniz ve önlem almak isterseniz Natural Beauty’nin yeni bakım setini kullanabilirsiniz. 

Güçlü bir ışın emici olan Green algea ve Chlorella özü içeriyor.

Thalia BlueLite Mavi Işık Korumalı Cilt Bakım Seti

Thalia BlueLite Mavi Işık Korumalı Yaşlanma Karşıtı Jel set, Yaşlanma Karşıtı Jel Yüz Kremi ve Göz Çevresi Serumu’ndan oluşuyor. Formülündeki silika bazlı mikro sünger teknolojisi sayesinde güçlü bir ışın emici olan Green algea ve Chlorella özü gibi aktif bileşenleri enkapsüle ederken, yarı örtücü bir fonksiyonel film tabakası oluşturarak uzun süreli koruma ve nemlendirme etkisi sağlıyor. Yani teknolojinin olumsuz etkileri karşısında teknolojik ve inovatif bir başka ürün ile korunuyorsunuz. 

Şimdi setin içindeki ürünler ile tek tek yakınlaşalım. 

Thalia BlueLite Jel Krem

BlueLite Jel Krem, çevresel faktörlere karşı yeni bir cilt koruma düzeyi sunuyor. UVA / UVB gibi bilinen zararlı ışınların yanı sıra, dizüstü bilgisayarlardan, tabletlerden, cep telefonlarından yayılan mavi ışığın erken yaşlanmaya etkisi olduğu biliniyor. 

BlueLite Jel Krem yeni nesil teknolojisi sayesinde güçlü bir ışın emici olan Green algea ve Chlorella özü gibi aktif bileşenleri etkin bir biçimde kullanarak,  yarı örtücü bir fonksiyonel film tabakası oluşturuyor, uzun süreli koruma ve nemlendirme etkisi sağlıyor. 

UVA/UVB ve mavi ışığın sebep olduğu erken yaşlanma belirtileri ile mücadele ediyor.

Thalia BlueLite Göz Çevresi Serumu

Bu göz çevresi serumu, göz çevresinin çevresel zararlardan korumasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda UVA/UVB ve mavi ışığın sebep olduğu erken yaşlanma belirtileri ile mücadele etmesini mümkün kılıyor. BlueLite Göz Çevresi Serumunun nemlendirici etkisi, epidermise yüksek hidrasyon sağlayan, kapsüllenmiş nemlendiricilerin (laminaria digitata + vejetal gliserin) dengeli bir karışımına dayanıyor. Bu bileşenler göz çevresindeki yaşlanma belirtileriyle savaşmaya yardımcı olurken, net, düz tonlu ve parlak bir cildin oluşmasını destekliyor. Cildi canlandırıcı nemlendirme desteği ile beslemeye yardımcı oluyor. 

Dijital yaşlanmanın olumsuz etkilerinden mavi ışık korumalı ve inovatif bir bakış açısıyla geliştirilen Thalia BlueLite Mavi Işık Korumalı Cilt Bakım Seti ile korunabilirsiniz. İlk uygulamada farkını hissedeceğiniz ürünler, cildi rahatlatmanın ve bakımını yapmanın yanı sıra koruyucu özelliği ile de tam bir pratiklik ve konfor sunuyor. Ben seti gece yatmadan hemen önce kullanıyorum. Önce cildimi iyice temizliyor ve jel formundaki kremleri dairesel hareketlerle göz çevreme, boynuma ve yüzüme yediriyorum. Makyaj yapan biri değilim ama kardeşlerim makyaj bazı olarakta kullanıyor. Teknoloji ile iç içe yaşayan ve cildini korumak isteyen herkese Thalia BlueLite Mavi Işık Korumalı Cilt Bakım Seti kullanmasını öneririm. 

Thalia Natural Beauty markası benim yıllardır kullandığım, doğal içerikli ürünleri ile vazgeçilmezim olan bir marka. Yaklaşık dört yıldır saçıma ve cildime farklı bir markanın ürünü değmedi. İçeriğinde SLS, SLES, parafin, paraben, kostik gibi zararlı kimyasallar bulunmayan ve hayvanlar üzerinde test edilmeyen ürünlerini herkese tavsiye ederim. Bir önceki yazımda Thalia Natural Parfümleri ile ilgili bir yazı paylaşmıştım.

Fayda görmeniz dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir