Vivi Araç Kiralama Fark Yaratıyor

Araç kiralama genel olarak kolay bir iş gibi görünür. Fakat araç kiralama kararı verildiği zaman durum biraz karışabiliyor. Araç kiralama konusunda karşımıza çıkan en önemli kıstaslardan bir tanesi güven! Eğer siz de benim gibi internet üzerinde az da olsa bu konuda araştırma yaparsanız durumun farkına varabilirsiniz. Kullanıcılar, rent a car firmaları ve online kiralama platformları ile yaşadığı birçok problemi dile getiriyor. Belki siz de görünce şaşıracaksınız eğer araç kiralamak istiyorsanız; sigortasından sözleşmesine sözleşmesinden hasar tespitine kadar pek çok ayrıntıyı bilmek gerekiyor.

Öncelikle size araç kiralama sektörüyle ilgili birkaç istatistik bilgi vermek istiyorum. Türkiye’de araç kiralama sektörü 23 milyar TL değerinde. 2016 yılının sonunda yapılan araştırmalara göre kiralama sektörünün filosundaki araç sayısı ise 330 bin 600 adet ile dikkat çekiyor. Araç kiralama sektörünün büyüklüğü ve de önemi bu verilerden görülebiliyor.

Araç kiralama hizmetlerinden bir tanesi olan Vivi, bu büyük sektör içerisinde 2013 yılından beri hizmet veriyor. Yüzlerce rent a car firmasının yer aldığı Viviüzerinden dilediğiniz fiyatlarda ve güvenilir bir şekilde araç kiralayabiliyorsunuz.

Vivi, kullanıcıların yaşadığı bu problemleri ve yaşanan güven problemini oldukça doğru bir şekilde analiz etmiş ve buna uygun bir strateji oluşturmuş diyebilirim. Araç kiralama fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz.

Vivi Nedir?

Vivi, iş seyahatleri, tatil ve günlük kullanım için araç kiralama ihtiyacı olan tüm kişilere anlaşmalı olduğu araç kiralama firmaları arasından seçim yaparak kiralayabileceği en uygun araç sonucunu veren onlinebir hizmet. Vivi nin kullanışlı ara yüzü sayesinde dilediğiniz aracın ön ödemesini yapıp kolayca rezerve edebiliyorsunuz. Rezervasyon işlemi bittikten sonra ise belirttiğiniz tarihte kiralık aracınızı alabiliyorsunuz.Vivirent a car firmalarını tek tek gezerek uygun fiyatlı ve güvenilir araç için uğraşan kişilere online platformu ile büyük kolaylık sağlıyor.

Vivi Nasıl Çalışır?

Vivi, oldukça kolay bir sistem üzerinde çalışıyor.Vivi’nin mobil uygulamasını kısa bir süre içerisinde App Store ve Google Play’de güncel bir şekilde bulabilirsiniz. Vivi’ye şimdilik sadece web sitesi üzerinden erişebiliyorsunuz.

Web sitesine giriş yaptıktan sonra araç kiralamanızı sağlayacak olan sorgulama penceresini sayfa üzerinde hemen görebilirsiniz. Size uygun kiralık aracı bulmak için gerekli olan bilgileri doldurmalısınız. Bilgileri doldurduktan sonra Vivi, sizin için en uygun fiyatlı araçları listeleyecektir. Size de istediğiniz aracı seçip rezervasyon yapmak kalır. Vivi araç kiralama işleminden ek ücret almamaktadır. Araç bedeli ve sözleşme kapsamındaki ücretlendirmeler haricinde herhangi bir ödeme yapmazsınız. Kiralamak istediğiniz aracı havalimanı veya şubeden alabiliyorsunuz. Araç istediğim yere kadar gelsin diyorsanız, ek ücret karşılığında araç evinize veya istediğiniz herhangi bir yere getiriliyor.

Vivi’nin Farkı Nedir?

Vivi’nin araç kiralama sektöründe birçok rakibi bulunuyor. Peki, Vivi hangi noktada rakiplerinden ayrışıyor? Vivi’nin rakiplerinden hangi noktada ayrıştığını ve neden tercih edilebileceği konusundan biraz bahsetmek istiyorum.

Vivi online araç kiralama platformu üzerinde kesinlikle bir karmaşaya yer yok! Tüm bilgiler açık ve net bir şekilde belirtiliyor. Diğer online araç kiralama platformlarında araç ile ilgili bilgilerin net bir şekilde belirtilmediğini görebilirsiniz. Bilgilerin net olmayışına büyük bir eksiklik diyebilirim. Çünkü bu durum kullanıcı üzerinde bir güvensizlik algısı yaratıyor.

Vivi üzerinde bulunan araç fiyatları direk indirim yansımış hali ile yazılıyor. Fakat diğer platformlarda durum böyle değil. Fiyatlar üzerinde yapılan indirimler genel olarak yüzdelik oranlar ile gösteriliyor.

Vivi ön ödeme sistemi ile istediğiniz aracın rezervasyon işlemini yapabiliyorsunuz. Diğer platformların çoğunda ise aracın rezervasyon işlemi için kiralama bedelinin tamamı isteniyor.

Vobot yapay zeka sistemi ile Vivi en iyi fiyat garantisi veriyor. Yapay zeka sayesinde internet üzerindeki web sitelerini detaylı bir şekilde inceleyip, sizin için en uygun fiyat listesini sunabiliyor. İstanbul başta olmak üzere yayılan bu sistemi incelemenizi tavsiye ederim. İstanbul’daki araç kiralama kampanyaları için vivi.com.tr yi ziyaret edebilirsiniz.. Vivi’ye yakınlaşmak için sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Vivi Web

Vivi Facebook

Vivi Twitter

Vivi Youtube

Fayda görmeniz dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir