BiP ile Para Gönderme Devri Başladı

BiP ile para gönderme devri başladı.

BiP ile iBAN ya da hesap numarasına gerek duymadan, telefon numarasıyla para gönderilebiliyor. 

Mesaj yazmak kadar kolay ve hızlı şekilde para transferine imkân veren BiP ile, iBAN ya da hesap numarasına gerek duymadan artık sadece telefon numarasıyla para gönderilebiliyor.  

 

BiP ile Para Gönderme Devri Başladı

Anlık mesajlaşma uygulaması olarak hayatımıza giren BiP, inovatif özelliklerine bir yenisini daha ekledi. Artık BiP’ten mesaj gönderir gibi para göndermek mümkün. BiP para transferiyle artık banka hesap bilgilerine gerek duymadan, sadece telefon numarasını bilerek para yollayabilirsiniz.

Yeni özellikleriyle BiP’in her geçen gün daha da geliştiğine dikkat çeken Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu; “BiP’ten görüntülü görüşme, anlık karşılıklı takip ve BasKonuş gibi özellikleri birçok küresel mesajlaşma uygulamasından önce hayata geçirdik. Şu an BiP’in 6 kişiye kadar video konferans yapılabilen inovatif bir özelliği de bulunuyor. Yepyeni özelliğimiz para transferiyle yine bir ilke imza atmış olduk. Artık BiP’le mesaj gönderir gibi para gönderilebiliyor. Türk mühendislerinin geliştirdiği BiP küresel marka olma yolunda hızla ilerliyor. Yakın zaman içerisinde ikinci telefon numarası tanımlama, ev veya iş telefonu ile faks numarasını ekleme gibi yeni özellikler de BiP’te aktif hale gelecek. Eklenecek bu yeni özellikleriyle BiP dünyanın ilgisini çekmeye devam edecek” dedi.

 

BiP’ten para transferi nasıl yapılır?

  • Mesaj penceresinden TL ikonuna tıklayıp kredi kartınızı ya da Paycell Kartınızı tanımlayıp, kart seçimini yapın.
  • Gönderilecek tutarı belirleyip, parayı transfer edin.
  • Eğer alıcıysanız ve Paycell Kartı’nız henüz yoksa, gelen para transfer bilgilendirmesi altındaki butona tıklayarak sanal kartınızı oluşturabilirsiniz.

 

Sanal Kart sahipleri, paralarını harcayabilmek için Paycell uygulamasını indirip kart bilgilerine ulaşarak kartlarını VISA altyapısı desteği olan tüm internet alışverişlerinde anında kullanabiliyor. Fiziksel Paycell Kart sahipleri ise anında paralarını yurtiçi ya da yurtdışında tüm internet ve mağaza içi alışverişlerinde harcayabiliyor. Fiziksel Paycell Kartlar ise Turkcell İletişim Merkezleri’nden satın alınabiliyor. BiP ile günlük 350 TL, ayda ise 750 TL’ye kadar para transferi gerçekleştirilebiliyor ancak Paycell kartlarındaki tutarlar nakit olarak çekilemiyor.

 

BİP’ten görüntülü görüşmede yeni döneme geçildiğini sizlere duyurmuştum.

BiP’ten Görüntülü Görüşmede Yeni Dönem

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir